Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie

TVN. Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli parą 15 lat temu. Para rozeszła się po wyjeździe aktorki do Stanów Zjednoczonych, teraz ona ujawnia jaki był z nim seks. Mucha jest jedną z osób, które Wojewódzki ciepło wspomina w swojej autobiografii. Jednak z najnowszej wypowiedzi aktorki nie będzie jednak zadowolony.

Anna Mucha – wyznanie, chodzi o seks

W rozmowie z magazynem „Flesz” Anna Mucha dała do zrozumienia, że Wojewódzki nie jest tak aktywny seksualnie, jak chce, żeby wszyscy myśleli. Wypowiedź aktorki znanej z produkcji TVP, z pewnością nie przypadną do gustu Kubie Wojewódzkiego, który przez lata kreował się na zupełnie inną postać.

Wojewódzki Mucha – intymne sekrety

TVN. Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli parą 15 lat temu. Para rozeszła się po wyjeździe aktorki do USA, teraz ona ujawnia jaki był z nim seks
TVN. Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli parą 15 lat temu. Para rozeszła się po wyjeździe aktorki do USA, teraz ona ujawnia jaki był z nim seks

CZYTAJ TEŻ: Gwiazdor Hollywood zawstydził Rosati! Nie wiedziała, co zrobić

Aktorka podkreśliła, iż mimo, że jej związek z gwiazdą TVN zakończył się już spory czas temu, to do dziś pamięta kilka szczegółów, które jej osobiście niezbyt przypadły do gustu. Okazuje się, że Wojewódzki ma bardzo intymne sekrety.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Konflikt w rodzinie Anny Przybylskiej! Kto ma rację?

– Trzeba pamiętać, że jestem jedną z nielicznych osób, które wiedzą i ciągle pamiętają, jaki Kuba naprawdę jest w łóżku – powiedziała.

Anna Mucha swoją wypowiedź opierała na podstawie książki Kuby Wojewódzkiego, w której to część poświęcił między innymi jej osobie. Mucha nie kryła zaskoczenia z powodu powstania ów publikacji. Aktorka doszukiwała się drugiego dna w całej sprawie. Z tego powodu wysunęła pewne hipotezy.

– Byłam zaskoczona powstaniem tej książki. Nie wiem, może ktoś tu musiał spłacić kredyt? Z drugiej strony wolę, żeby to była spłata kredytu niż testament – mówiła.

Kuba Wojewódzki TVN – upadek

Kuba Wojewódzki od lat prowadzi swoje własne show na antenie stacji TVN. Jednakże Były dziennikarz muzyczny zasłynął z kontrowersyjnych pytań, które stawia swoim gościom. Aktualnie Wojewódzki traci na popularności. Powodów tej tendencji jest wiele. Jako główny można wskazać spadający drastycznie w dół poziom programu oraz angażowanie się Wojewódzkiego w politykę krajową.

POLECAMY TAKŻE:

Sensacja! Magda Gessler wystartuje w wyborach?
Roksana Węgiel zmieszana z błotem! Wszystko przez jeden szczegół

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Kurdej Szatan ostro przegięła! Widzowie programu „Taniec z Gwiazdami” mają jej dość
Wyciekło pikantne zdjęcie Bohosiewicz z jej kuchni! Co na to mąż?
To naprawdę on? Musiał w „Wiedźminie” zaskoczył wszystkich!

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →