Kamil Lemieszewski nabija się z Polaków. Nie do wiary co powiedział. Wstyd!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kamil Lemieszewski, zwycięzca programu Big Brother otwarcie nabija się z Polaków, jego słowa o koronawirusie skrajnie wkurzyły internautów.

Czytaj też: Niewiarygodne! Mężczyzna przeżył 256 lat? Wyjawił sekret swojej długowieczności… (Zdjęcia)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Lemieszewski to zwycięzca ostatniej edycji reality show TVN 7 – „Big Brother”. Mężczyzna od samego początku dał do zrozumienia widzom i pozostałym uczestnikom,  że ma bardzo szeroki ogląd na otaczający nas świat. Kamil niejednokrotnie opowiadał bardzo barwne historie na temat swojego życia. Nie każdy chciał mu uwierzyć,  lecz mężczyzna nic sobie z tego nie robił.

Dziś Kamil ponownie postanowił zaskoczyć Polaków. Zwycięzca „Big Brother” wypowiedział się na temat koronawirusa,  który od prawie trzech miesięcy budzi panikę na całym świecie. Nie ulega wątpliwości,  że jego słowa nie można traktować w kategoriach autorytetu. Kamil dokonał bardzo ostrej oceny tego, co dziś dzieje się w głowach milionów ludzi. Jego zdaniem pewnych zachowań nie można usprawiedliwić powołując się na koronawirusa. 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kamil Lemieszewski z „Big Brother” o koronawirusie

Zwycięzca reality show „Big Brother”, Kamil Lemieszewski nabija się z Polaków i ich reakcji na zjawisko pojawienia się w Polsce koronawirusa. Tak jak to już mówiliśmy  – Kamil Lemieszewski to postać dosyć ekscentryczna, która lubi wypowiadać się na wiele tematów. Tak również było i w dzisiejszej sytuacji. Zwycięzca show „Big Brother” zwrócił uwagę na liczne zachowania Polaków, które wywołał popularny w ostatnich tygodniach wirus. Lemieszewski skupił się na takich aspektach jak nagłe regularne mycie oraz brak podawania ręki innym ludziom.

„Moi znajomi już przechorowali dwa „miechy” temu i czują się super. Jedziemy teraz do nich nabrać odporności na tę głupotę i sianie paranoi w ludziach…” – napisał pod jednym z postów nt. wirusa na Instagramie.

Celebryta dodał również, że ludzie popadają w obłęd. Jego zdaniem teraz bardzo często myją ręce, albo rezygnują z podawania komuś dłoni na przywitanie. „To jest podstawa każdego dnia, a wygląda jak paranoja” – skomentował.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Na życie zachorowała całą ludność. Ciekawe, kiedy znajda szczepionkę na to?” – dodał uszczypliwie.

Kamil Lemieszewski, zwycięzca programu Big Brother otwarcie nabija się z Polaków, jego słowa o koronawirusie skrajnie wkurzyły internautów
Kamil Lemieszewski, zwycięzca programu Big Brother otwarcie nabija się z Polaków, jego słowa o koronawirusie skrajnie wkurzyły internautów

Źródło: PressOn

Polecamy również:

Od tych zdjęć Klaudii El Dursi staje serce. Panowie, lepiej usiądźcie

Rafał Poniatowski nie żyje, dziennikarz TVN24 przegrał z chorobą

Dzień po pogrzebie usłyszeli głośne dźwięki z trumny. Otworzyli wieko i zamarli. Ten widok wstrząsnął wszystkimi

Francuz pokazał nagranie z Polski. Dziś to hit internetu! (wideo)

Skandal: Ewa Krawczyk poszła do syna Krawczyka. Nie wiedziała że ją nagrał

Putin ujawnił listę „nieprzyjaznych państw”. Europa zamarła

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →