Skandaliczne i rasistowskie słowa znanej dziennikarki! Nie do wiary

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wpadka jaką zaliczyła Karolina Korwin-Piotrowska na portalu Instagram, zaszokowała fanów, posądzają dziennikarkę pracującą na co dzień w Antyradio o rasizm.

Karolina Korwin-Piotrowska to znana krytyk filmowa, ale także dziennikarka radiowa i telewizyjna, ostatnio występuję w Antyradio, gdzie prowadzi, wspólnie z Michałem Figurskim, poranny program Najgorsze Państwo Świata. Karolina jest znana także z tego, że w mediach społecznościowych wytyka i krytykuje błędy i wpadki znanych osobistości ze świata show-biznesu i polityki. W szczególności jeżeli zahaczają one o rasizm, czy seksizm. Tym razem jednak to jej zdarzyła się podobna wpadka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Andrzej Strzelecki w okropnym stanie! Ledwo mówi. Nagranie jest porażające

Na swoim profilu w serwisie Instagram Korwin-Piotrowska postanowiła zamieścić recenzję trzeciego sezonu Netflixowego serialu Marcella. Mimo zachwytu nad pierwszymi dwoma sezonami, trzecia odsłona, delikatnie mówiąc, nie przypadła jej do gustu. Dziennikarka jak zwykle wyraziła to w bardzo ironiczny i sarkastyczny sposób, jednak tym razem użyła stwierdzeni, które oburzył część obserwujących ją w mediach społecznościowych użytkowników.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wpadka jaką zalicza Korwin-Piotrowska na Insta zaszokowała jej fanów

„Jest 3 sezon na Netflix i dla mnie to jakiś chaotyczny sen wariata i stracony czas. A jarałam się „jak Arab na kurs pilotażu”, bo poprzednie sezony były naprawdę dobre. Przefarbowanie włosów na inny kolor nie robi historii, choć pierwsze dwa odcinki ją jakoś sugerują. Potem coraz słabiej. Smutek.” – napisała na Instagramie Karolina Korwin-Piotrowska.

Zobacz również: Mocne słowa Jana Pawła II o adopcji dla par jednopłciowych

Jedna z fanek dziennikarki była oburzona użyciem stwierdzenia „Jak Arab na kurs pilotażu”, które nawiązuje do tragedii, która miała miejsce 11 września 2001 roku, czyli ataków na World Trade Center w Nowym Jorku. Na pytanie co oznacza to stwierdzenie, Korwin-Piotrowska odpowiedziała.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Proszę sprawdzić w Google z czego to cytat”

Wpadka: Karolina Korwin-Piotrowska posądzona o rasizm

To stwierdzenie tylko jeszcze bardziej rozjuszyło użytkowniczkę Instagrama.

„Pani Karolino, to że coś było powiedziane w jakimś filmie czy książce albo że można to znaleźć w googlarce, nie oznacza, że nie jest obraźliwe. Sankcjonuje pani głupawy tekst, który sugeruje nieciekawe i niezdrowe uogólnienia. Uwielbiam pani Instagram, ale byłam bardzo zawiedziona tym wpisem” – odpowiedziała fanka.

Taka postawa dziennikarki może faktycznie dziwić, biorąc pod uwagę jej poglądy i to, że ostatnio brała bardzo aktywny udział w promowaniu akcji Black Lives Matter i była oburzona śmiercią czarnoskórego Georga Floyda w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: Interia

Polecamy także:

Wściekły Gortat dodał ostry wpis! Usunął go, ale mamy screeny

Niesamowite wieści o Dudzie! W końcu Polacy się doczekali

Wiśniewski nie wytrzymał i wpadł w szał! Wszystko zostało nagrane

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →