Kasia Kowalska przekazała najnowsze wieści o córce. Fani we łzach

Koronawirus w Wielkiej Brytanii: Ola Kowalska przebywa w szpitalu, była w ciężkim stanie, teraz Kasia Kowalska przekazała nowe wieści o córce. Fani po usłyszeniu tego, odetchnęli z ulgą, a u wielu polały się łzy wzruszenia.

Czytaj też: Jest śmiertelnie chory, niesamowicie schudł

Kilka tygodni temu w internecie pojawił się druzgocący serce apel Kasi Kowalskiej skierowany do młodych ludzi. Gwiazda błagała wręcz młodzież o pozostanie w domach i przeczekanie pandemii koronawirusa. Za przykład podała swoją córkę, która w ciężkim stanie, z podejrzeniem koronawirusa, znalazła się w szpitalu w Wielkiej Brytanii.

„Dzisiaj dostałam telefon z Anglii ze szpitala, w którym leży moja córka, z pytaniem o zgodę na intubację mojej córki. Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, jeżeli to nie jest koniecznie. Młodzi ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, co się dzieje. Nie potrafię płakać, choć dziś wypłakałam! Jeśli musicie zostać w domu, zostańcie w domu!”

– apelowała wtedy do młodych ludzi Kasia Kowalska.

W późniejszym czasie media obiegały kolejne informacje o stanie zdrowia Oli Kowalskiej. Jeden z przyjaciół wokalistki zdecydował się zdradzić, co się dzieje u Kasi Kowalskiej, a także jak radzi sobie z tą tragedią.

Kasia Kowalska podała najnowsze informacje o chorej córce

„Kasia nie może dodzwonić się do szpitala. Ciągle łączy ją z jakąś centralą. Nikt nie odpowiada na jej pytania. Nie ma jak uzyskać informacji o córce. Jest skazana na telefony ze szpitala, które dostaje średnio co dwa dni. Siedzi jak na szpilkach. Żyje tylko nadzieją, że Ola wyzdrowieje. Nic innego jej teraz nie pozostaje”

– wyznał jeden z przyjaciół piosenkarki.

Teraz, pierwszy raz od dłuższego czasu, Kasia Kowalska zdecydowała się poinformować na swoim profilu na Instagramie w jakim stanie znajduje się obecnie Ola. Mianowicie powoli wraca do zdrowia i najgorsze powinno już być za nią.

Zobacz również: W domu opieki doszło do „Masakry”: prawie 200 zgonów

„Dziś pierwszy raz od 3 tygodni poczułam ulgę. Ola pomału wraca do zdrowia. Dziękuję wszystkim, którzy nam pomagali, dziękuję za wsparcie. To był ciężki czas, ale wierzymy, że najgorsze za nami”

– poinformowała wyraźnie uspokojona Kasia Kowalska.

My także trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia Oli, a także wysyłamy wyrazy wsparcia dla Kasi Kowalskiej.

Koronawirus w Wielkiej Brytanii: Ola Kowalska przebywa w szpitalu, była w ciężkim stanie, teraz Kasia Kowalska przekazała nowe wieści o córce
Koronawirus w Wielkiej Brytanii: Ola Kowalska przebywa w szpitalu, była w ciężkim stanie, teraz Kasia Kowalska przekazała nowe wieści o córce. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Nie żyje dziennikarka Polsatu. Szokujące okoliczności śmierci

Władze Wuhan ujawniły realną liczbę zgonów! Trump miał rację

Rośnie liczba ofiar w Polsce, potężny wzrost zachorowań, nowe dane

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →