Dramatyczne nagranie Zielińskiej w sieci. Ostrzega Polaków

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Katarzyna Zielińska na portalu Instagram ostrzega przed konsekwencjami COVID-19 (koronawirus).

Czytaj też: Uwaga! W czasie epidemii państwo może zabrać ci auto

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aktorka postanowiła bardzo wyraźnie zaangażować się w akcję przekonania Polaków do pozostania w swoich domach. Celebrytka napisała bardzo długi post na ten temat, który uzupełniła nagraniem.

W swoim apelu zwróciła się przede wszystkim do osób młodych, które czas kwarantanny nie do końca przechodzą w prawidłowy sposób. Aktorka podkreśliła, że koronawirus nie dotyka wyłącznie osób starszych. Dotyczy on również osób młodych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Znana aktorka postanowiła reagować w obliczu wielkiego zagrożenia. Katarzyna Zielińska na portalu Instagram poważnie się zdenerwowała i ostrzega przed konsekwencjami COVID-19 (koronawirus).

Jej apel możemy zarówno odsłuchać jak i również przeczytać. Jego treść jest zaadresowana przede wszystkim do osób młodych. Katarzyna Zielińska zwróciła się do nich z prośbą o rozwagę. Aktorka prosi głównie o pozostanie w domach.

Przyznała przy tym, że konsekwencje braku dyscypliny w tych trudnych chwilach mogą być dla nas wszystkich bardzo złe.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Katarzyna Zielińska ostrzega przed COVID-19 (koronawirus)

Myślicie, że jesteście zdrowi? Że Koronawirus Was nie dotyczy? Że tylko starsze osoby będą leżały pod respiratorem za kilka dni? Nieprawda! Nie wiecie w jakiej formie macie organizm, jak zareagujecie na styczność z tym wirusem. Zanim wyjdziecie na towarzyskie spotkanie, do knajpy, na deptak, do parku zabaw, drogerii po bzdury, otwartego fryzjera, na zalewaną imprezkę….zastanówcie się 100 razy. Bo może wam się coś przydarzy ? ( infekcje, wypadki, zawały, udary, ataki kolki nerkowej i bóle kręgosłupa, będą zapalenia wyrostka, zagrożone poronieniem ciąże, nowotwory i pryszcze na twarzy, rozcięcie głowy, bóle niewiadomego pochodzenia, gorączka, wcześniejszy poród, omdlenia)

– napisała aktorka na portalu Instagram.

Zobacz również: Koronawirus: Dramatyczne orędzie Macrona: „Jesteśmy w stanie wojny”

Aktorka zwróciła również uwagę na tragiczne rezultaty, które może przynieść lekkomyślne postępowanie w dzisiejszej sytuacji.

View this post on Instagram

Update‼️ Myślicie, że jesteście zdrowi? Że Koronawirus Was nie dotyczy? Że tylko starsze osoby będą leżały pod respiratorem za kilka dni? Nieprawda! Nie wiecie w jakiej formie macie organizm, jak zareagujecie na styczność z tym wirusem. Zanim wyjdziecie na towarzyskie spotkanie, do knajpy, na deptak, do parku zabaw, drogerii po bzdury, otwartego fryzjera, na zalewaną imprezkę….zastanówcie się 100 razy. Bo może wam się coś przydarzy ? ( infekcje, wypadki, zawały, udary, ataki kolki nerkowej i bóle kręgosłupa, będą zapalenia wyrostka, zagrożone poronieniem ciąże, nowotwory i pryszcze na twarzy, rozcięcie głowy, bóle niewiadomego pochodzenia, gorączka, wcześniejszy poród, omdlenia) ale zabraknie dla Was miejsca w szpitalu, bo będzie wypełniony po brzegi ludźmi z koronawirusem? A zastanawialiście się nad tym, że za chwilę za braknie personelu medycznego???? Lekarze nie są niezniszczalni. Do mnie lekarz już nie chciał dojechać bo jest trzymany jako rezerwa kryzysowa w razie choroby innego lekarza‼️ Zastanówmy się co robimy, ryzykując takimi aktywnościami, naszymi WIDZIMISIE‼️ Wczoraj słuchałam bardzo mądrych lekarzy ( Simon, Flisiak) którzy powiedzieli, że W NAJLEPSZYM PRZYPADKU, POWTARZAM NAJLEPSZYM, opanujemy koronę na początku maja!!!!! Wszystko zależy od tego, czy potrafimy działać prospołecznie. Miejmy szacunek do innych ludzi, którym pomoc będzie za kilka dni potrzebna, do ludzi, którzy sprzedają w sklepach, aptekach, itp‼️‼️‼️‼️‼️ Nie wychodźmy po pierdoły tylko naprawdę potrzebne rzeczy. Jeśli chcecie jak najszybciej wyjść do pracy, zacząć normalnie żyć, zarabiać na swoje życie i przyjemności to SŁUCHAJCIE ZALECEŃ ODGÓRNYCH. Błagam Was‼️‼️‼️‼️‼️ To jest EGZAMIN DLA NAS! Ja też muszę zrobić kolor ma włosach, paznokcie, kupić ukochane bułeczki i tulipany ale NIE ZROBIĘ TEGO bo chcę normalnie żyć za dwa miesiące. Nie chcę za chwilę niektórych odwiedzać na cmentarzu dosadnie już mówiąc ☹️ Ps. Chcemy dzisiaj z Michałem Pirógiem zrobić czat na instastory koło godziny 19. Porozmawiamy na ważne tematy. #zostajewdomu BO MOGĘ

A post shared by Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska) on

Chodzi przede wszystkim o liczbę personelu, który również ma swoje limity.

A zastanawialiście się nad tym, że za chwilę za braknie personelu medycznego???? Lekarze nie są niezniszczalni. Do mnie lekarz już nie chciał dojechać bo jest trzymany jako rezerwa kryzysowa w razie choroby innego lekarza‼️
Zastanówmy się co robimy, ryzykując takimi aktywnościami, naszymi WIDZIMISIE‼️

Katarzyna Zielińska na portalu Instagram ostrzega przed konsekwencjami COVID-19 (koronawirus). Aktorka postanowiła bardzo wyraźnie zaangażować się w akcję.
Katarzyna Zielińska na portalu Instagram ostrzega przed konsekwencjami COVID-19 (koronawirus). Aktorka postanowiła bardzo wyraźnie zaangażować się w akcję./ screen Instagram

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Załamanie pogody: potężne dwucyfrowe mrozy i śnieg

Wideo z Mediolanu ukazuje ponurą prawdę. Tak Włochy walczą z pandemią

Niepokojące ustalenia lekarzy w sprawie koronawirusa

To może Cię również zainteresować:

Śmierć Królikowskiego zmieniła ich życie: rodzina przeżywa koszmar

Ibisz ogłosił przerażające wieści na żywo. Polały się łzy

Koszmar El Dursi: została odizolowana od rodziny

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →