Patrycja Kazadi wyznała jaki koszmar przeżyła! Będziecie w szoku!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Patrycja Kazadi to gwiazda TVP i programu tanecznego „Dance Dance Dance”, gdzie wraz ze swoją siostrą Weroniką zajęły drugie miejsce. Partycja jest także dobrze znana z gry w serialu Ranczo. Nie ulega wątpliwości, że niedawny występ aktorki w programie telewizji publicznej był bardzo ważny. Młoda aktorka a zarazem piosenkarka przedstawiła się z najlepszej możliwej strony i udowodniła, że posiada także olbrzymi talent do tańca. Dodatkowo występ pozwolił Patrycji zapomnieć o rozstaniu ze swoim ukochanym.

CZYTAJ TEŻ: Lewandowska zaatakowana! Ludzie zniszczyli ją całkowicie!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Partycja Kazadi to przede wszystkim gwiazda TVP i programu tanecznego „Dance Dance Dance”, gdzie wraz ze swoją siostrą na początku bieżącego roku zajęły drugie miejsce tuż za parą Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej. Partycja jest także dobrze znana z gry w serialu Ranczo. Nie ulega jednak wątpliwości, że występ w tanecznym show TVP był dla młodej aktorki bardzo ważny. Przy tej okazji miała okazję udowodnić swój talent do tańca, lecz również zapomnieć o niedawnym rozstaniu ze swoim chłopakiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler pokazała się w bikini i bez makijażu! Opadną wam szczęki

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Patrycja Kazadi w programie Dance Dance Dance

Partycja Kazadi to gwiazda TVP i programu tanecznego "Dance Dance Dance",  zajęła drugie miejsce. Partycja jest także dobrze znana z gry w serialu Ranczo.
Partycja Kazadi/ screen YouTube

-Bardzo lubię taniec. Na Instagramie śledzę mnóstwo tancerzy i choreografów, bo niesamowicie mnie to inspiruje. Taniec jest jedną z najpiękniejszych form oddania emocji i pasji do muzyki. Jako mała dziewczynka chodziłam na zajęcia taneczne, miałam też aspiracje do baletu, natomiast nigdy nie zostałam przyjęta. Ani do szkoły baletowej, ani na zajęcia, bo nie miałam odpowiednich gabarytów, ani budowy ciała. Dlatego te marzenia spełzły na niczym. Dlatego bardzo się ucieszyłam, że mogłam w „Dance, Dance, Dance” popróbować tych różnych stylów tanecznych. To było spełnieniem moich marzeń. – mówiła Patrycja Kazadi.

Aktorka nawiązała w jedynym z odcinków programu do rozstania ze swoim chłopakiem.

-Teraz kiedy wyniosłeś się z mojego życia, jest mi znacznie lepiej
Myślałeś, że bez Ciebie będę słaba, a jestem silniejsza, że bez Ciebie będę spłukana, a jestem bogatsza
Myślałeś, że bez Ciebie będę smutna, a śmieję się – śpiewa Beyonce w tym utworze.Ta piosenka jest mi teraz bardzo bliska. Mówi o tym, co aktualnie przeżywam. Gdyby nie moja siostra, nie byłoby mnie tutaj – powiedziała gwiazda. 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Siwiec oskarżona o hipokryzję! Poszło o wiarę
Tak wygląda młody Paździoch z „Kiepskich”. Szykujcie się na niezły szok!
Szok! Gwiazda serialu „Wataha” była molestowana!
Królikowski wziął ślub?! Fani znaleźli jeden istotny szczegół
Natalia Siwiec pokazuje bombki! Nie chodzi o te choinkowe
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →