Kinga Rusin na wylocie w TVN? Dostała „kopniaka”

W TVN szykują się spore zmiany. Czy Kinga Rusin zostanie wyrzucona i straci pracę w TVN, a co za tym idzie również w „Dzień dobry TVN i w powracającym „You Can Dance”?

Taki scenariusz jest coraz bardziej prawdopodobny. Kinga Rusin od początku bieżącego roku jest niemałym problemem dla stacji TVN. W lutym bardzo głośno było o zdjęciu Kingi Rusin z Adele na jednej z imprez u Beyonce. Fotografia została opublikowana przez dziennikarkę w mediach społecznościowych.

Czytaj też: Tego nikt się nie spodziewał. Szumowski wypowiedział się o powrocie obostrzeń

Następnie nawet najwięksi przyjaciele dziennikarki z pracy zaczęli parodiować jej zachowanie w związku z zamieszczonym zdjęciem. Teraz okazuje się, że dziennikarka nie otrzyma angażu w You Can Dance.

Kinga Rusin bez angażu w You Can Dance w TVN?

Kinga Rusin tego roku nie może zaliczyć do udanych. Najpierw wokół prezenterki wybuchł skandal w związku z jej zdjęciem na jednej z imprez z okazji rozdanie Oscarów z Adele. Po tym incydencie dziennikarka znalazła się w olbrzymim ogniu krytyki.

Zobacz również: Przerażające znalezisko przy polskiej plaży. Nie mogli uwierzyć w to co widzą

Do dziś chodzą plotki, że dla władz stacji ze względu na swoje coraz częstsze wpadki jest po prostu obciążeniem. Stąd też jej udział w programach stacji ma być stopniowo ograniczany. Już w powracającym You Can Dance widzowie najprawdopodobniej Kingi Rusin nie zobaczą.

Kinga Rusin jest dziennikarką bardzo profesjonalną. Czasami jednak trudno sterowalną. Nasza relacja usiana jest różnego rodzaju przygodami. Bardzo ją cenię, doceniam, pracują z nią od wielu lat, ale nie powiem, że to jest łatwy dziennikarz.

W sensie zarządzania obecnością w tym, czy innym programie – powiedział Edward Miszczak w rozmowie z „Faktem” na temat Kingi Rusin.

Dziś okazuje się, że dziennikarka nie jest brama pod uwagę w nowej odsłonie You Can Dance.

Od początku reaktywacji programu nikt jej nie brał pod uwagę. Ona wzbudza za wiele emocji. Poszukiwane były osoby mające świetny kontakt z dziećmi, bo teraz uczestnikami będą maluchy. Kinga nie pasowała do tego typu programumówi osoba z produkcji w rozmowie z Faktem.

Czyżby koniec Kingi Rusin był bliski także w TVN?

W TVN szykują się spore zmiany. Czy Kinga Rusin zostanie wyrzucona i straci pracę w TVN, również w "Dzień dobry TVN i w powracającym "You Can Dance"?
W TVN szykują się spore zmiany. Czy Kinga Rusin zostanie wyrzucona i straci pracę w TVN, również w „Dzień dobry TVN i w powracającym „You Can Dance”?

Źródło: wp

Polecamy także:

Gwiazdor TVN w żałobie. Odeszła najważniejsza osoba w jego życiu

Damięcki ostro zaatakował Jarosława Kaczyńskiego! Obrzydliwe słowa

Skandaliczne słowa Miller o Polsce! Wstyd

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →