Królikowski wyznał to w programie na żywo. Nikt nie wiedział

Małgorzata Ostrowska Królikowska i Antek Królikowski byli gośćmi sobotniego wydania „Dzień Dobry TVN”, gdzie wspominali swojego męża i ojca, którym był Paweł Królikowski.

Czytaj też: Kacperek nie żyje? Znalezione ciało dziecka w rzece

27 lutego bieżącego roku całą Polskę obiegła bardzo przykra informacja o śmierci Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł po wieloletniej chorobie. Z początku w przypadku Pawła Królikowskiego pojawiła się olbrzymia nadzieja na to, że aktor wyjdzie z tego zwycięską ręką, lecz ostatecznie tak się nie stało. Stan Pawła Królikowskiego uległ nagle pogorszeniu przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia.

Małgorzata Ostrowska Królikowska i Antek Królikowski w „Dzień dobry TVN”

Już niedługo od śmierci Pawła Królikowskiego miną trzy miesiące. Mimo wszystko do dziś wiele osób nie może się pogodzić z jego odejściem. Paweł Królikowski zaczął miewać problemy ze zdrowiem w 2016 roku. Zaczęło się od poważnego ataku bólu głowy.

Wszystko miało miejsce podczas wspólnej podróży samochodem z żoną aktora. W tej sytuacji Pani Małgorzata Ostrowska-Królikowska niezwłocznie podjęła decyzję o wezwaniu karetki. Następnie już w szpitalu lekarze stwierdzili, że aktor ma tętniaka mózgu.

Dziś swojego męża oraz ojca w „Dzień dobry TVN” wspominali Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz Antek Królikowski. Bliscy serialowego „Kusego” wyznali, że wciąż czują obecność Pawła w domu.

U nas jest oczywiście pewna pustka, która od niedawna powstała, ale jednocześnie jest też pełna chata, bo jednak bardzo dużo jest tych ludzi, tych dzieciaków. Fajnie tutaj się spędza czas. Są zwierzęta, psy

– powiedział Antek.

Mamy przede wszystkim poczucie, że Paweł cały czas nami jest… W domu jest jasno

– dodała również aktorka.

Zobacz również: Anna Mucha 30 lat temu. Tak zaczynała karierę. Cudowne zdjęcie!

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska byli małżeństwem przez ponad 30 lat. W tym czasie dochowali się piątki dzieci oraz pierwszych wnuków.

Małgorzata Ostrowska Królikowska i Antek Królikowski byli gośćmi  "Dzień Dobry TVN", gdzie wspominali swojego męża i ojca, którym był Paweł Królikowski.
Małgorzata Ostrowska Królikowska i Antek Królikowski byli gośćmi „Dzień Dobry TVN”, gdzie wspominali swojego męża i ojca, którym był Paweł Królikowski./ screen YouTube

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Kuzyn Kaczyńskiego ujawnił prywatną rzecz prezesa PiS. Wyśpiewał wszystko

Cejrowski ostro zaatakował Korwina. Jest już kontra „króla”

Atak hakerów na biuro Merkel! Rosjanie mają jej maile

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →