Wpadka w show Polsatu. Poszło o Królikowskiego

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Paweł Królikowski nie żyje, a jego pamięć został uczczona w programie Twoja twarz brzmi znajomo (Polsat), lecz jednak pierwszy odcinek show wyglądał inaczej niż zakładano. Paweł Królikowski zmarł pod koniec lutego bieżącego roku. W ostatni czwartek odbył się jego pogrzeb, na którym zjawiły się najbardziej popularne osoby ze świata show biznesu oraz również polityki na czele z prezydentem Andrzejem Dudą. Z kolei w ostatni weekend wyemitowano premierowy odcinek Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie ze względu na śmierć aktora realizatorzy byli zmuszeni do wprowadzenia wielu zmian i cięć. Czym były one spowodowane i jak wyglądało upamiętnienie aktora?

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego bieżącego roku w wieku 58 lat. Aktora znano przede wszystkim z roli Kusego w serialu „Ranczo„. Królikowski występował również w takich telewizyjnych produkcjach jak „Pitbull”, gdzie wcielił się w postać Igora oraz w serialach „Ojciec Mateusz ?” i „W rytmie serca”. Artysta od czterech lat wzmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W 2016 roku przeszedł skomplikowany zabieg usunięcia tętniaka mózgu. Z kolei przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala z przyczyn neurologicznych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Paweł Królikowski nie żyje, jego pamięć został uczczona w programie Twoja twarz brzmi znajomo (Polsat)

Paweł Królikowski występował również jako juror w programie „Twoja twarz brzmi znajomo„. W muzycznym show występował od samego początku. Dlatego również jego chorobę, a w jej następstwie śmierć tak rozpaczliwie przyjęto przez uczestników oraz producentów programu.

Upamiętnienie aktora

Trzy tygodnie temu nagrano premierowy odcinek Twoja twarz brzmi znajomo. Nikt wówczas jeszcze nie spodziewał się, że w trakcie premierowej emisji Pawła Królikowskiego już z nami nie będzie. W oryginalnej wersji jurorzy życzyli aktorowi przede wszystkim powrotu do zdrowia. Te fragmenty z wiadomych przyczyn w znacznej części zostały wycięte.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ten odcinek programu zrealizowaliśmy ponad 3 tygodnie temu, gdy nasz Przyjaciel – Paweł Królikowski jeszcze z nami był… Był wówczas w szpitalu, a my podczas nagrania odcinka składaliśmy mu serdeczne życzenia szybkiego powrotu do zdrowia… z nadzieją, że powróci do nas na swój fotel Jurora… „Kochany Króliku, z całego serca trzymamy kciuki za Twój powrót do zdrowia i DO NAS! Rehabilituj się, zdrowiej i wracaj, tęsknimy”

– napisała Katarzyna Skrzynecka, jurorka programu.

Czytaj też: Kim jest Bogusław Wojewódzki- ojciec gwiazdy TVN- co ukrywa Kuba?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Produkcja programu podjęła decyzję o przygotowaniu specjalnej wersji odcinka, nie zawierającej naszych życzeń i słów kierowanych do Pawła

– tłumaczyła Skrzynecka.

Źródło: Pudelek

Paweł Królikowski nie żyje, jego pamięć został uczczona w programie Twoja twarz brzmi znajomo (Polsat).  Przy emisji doszło  do licznych cięć i modyfikacji.
Paweł Królikowski/ screen YouTube

Polecamy także:

Gdy zaczął śpiewać, jurorom „The Voice” pociekły łzy. Niesamowite

Jest aż tak źle? Oto prawdziwy stan zdrowia Kotysa!

Lidl wycofuje popularną herbatę. Nie pij jej – jest toksyczna

Koronawirus w parlamencie! Polityk na intensywnej terapii

To może Cię również zainteresować:

Przełom w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek! Trwa akcja policji

Kurdej-Szatan wybuchła płaczem. Poszło o Królikowskiego

Gdy zaczął śpiewać, jurorom „The Voice” pociekły łzy. Niesamowite

Jest aż tak źle? Oto prawdziwy stan zdrowia Kotysa!

Lidl wycofuje popularną herbatę. Nie pij jej – jest toksyczna

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →