Dramat. Gwiazda Ranczo chciała popełnić samobójstwo?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Artur Barciś (gwiazda Ranczo) chciał popełnić samobójstwo? Artur Barciś to przede wszystkim gwiazda seriali „Ranczo” w TVP oraz „Miodowe Lata” w telewizji Polsat. Dziś aktor nie może narzekać na ilość pracy w zawodzie. Niestety taka tendencja nie zawsze miała miejsce w jego karierze. Były momenty, kiedy to Pan Artur przeżywał naprawdę bardzo ciężkie chwilę w swoim życiu prywatnym oraz zawodowym. W jednej chwili stracił dosłownie wszystko. Mało brakowało, a dziś mogliśmy już go więcej nie podziwiać w telewizji oraz również w teatrze.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Fani wstrzymali oddech! Anna Mucha bierze ślub? Zdjęcie mówi wszystko
  2. Przyjaciółka Królikowskiego ujawniła bolesną prawdę. Nikt nie wiedział
  3. Zatajone przed Polakami bogactwa Polski. Mowa o bilionach dolarów

Artur Barciś to przede wszystkim gwiazda seriali „Ranczo” w TVP oraz „Miodowe Lata” w telewizji Polsat. Niedawno aktor pojawił się również w serialu „M jak Miłość”. Nie ulega zatem żadnej wątpliwości, że w ostatnim czasie Artur Barciś na brak pracy narzekać nie może. Na dodatek artysta już wkrótce ma wystąpić w filmie „Ranczo zemsta Wiedźm”, który jest od dawna wyczekiwany przez miliony Polaków. Sam aktor zdążył się już zapoznać ze scenariuszem produkcji i stwierdził, że

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Scenariusz jest znakomity, a i ludzie czekają na ten film. Wiem, bo często piszą do mnie w tej sprawie”

– powiedział PAP Life Artur Barciś.

Czytaj też: Przyjaciółka Królikowskiego ujawniła bolesną prawdę. Nikt nie wiedział

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niestety Artur Barciś na początku lat 80. miał bardzo poważne problemy. Wraz z wprowadzeniem stanu wojennego stracił służbowe mieszkanie oraz pracę w teatrze. Aktor był bardzo poważnie załamany. W pewnym momencie chciał nawet ze sobą skończyć.

Artur Barciś (Ranczo) chciał popełnić samobójstwo?

„Gdy zaproponowano mi rolę w filmie Janusza Dymka „Odlot”, musiałem odejść z teatru. To była desperacka decyzja, bo straciłem nie tylko etat, ale też służbowe mieszkanie. Film się nie ukazał, bo był o 'Solidarności’. Nie miałem pieniędzy, pracy, własnego kąta. W dodatku zdradziła mnie dziewczyna. Byłem bliski pożegnania się ze światem”

– wyznał Artur Barciś. Dodał, że ukojenia szukał w alkoholu, który ostatecznie tylko wzmagał wewnętrzny ból.

„Pamiętam, że pijany, w nocy, poszedłem na most Śląsko-Dąbrowski i chciałem skończyć ze sobą. Do dziś nie wiem, co mnie powstrzymało”

– dodał Artur Barciś, który w ostatniej chwili odstąpił od tego tragicznego pomysłu.

Czytaj też: Gwiazda TVN jest nie do poznania! Metamorfoza zwala z nóg

Życie aktora zmieniło się radykalnie dopiero po poznaniu swojej przyszłej żony- Beaty, która pracowała w jednym z teatrów, w którym występował nasz dzisiejszy bohater.

Artur Barciś (gwiazda Ranczo) chciał popełnić samobójstwo? Artur Barciś to przede wszystkim gwiazda serieli "Ranczo" w TVP oraz "Miodowe Lata"...
Ranczo/ screen YouTube

POLECAMY:

Andrzej Duda wprowadzi związki partnerskie? Jest komentarz

Doda i Emil Stępień uciekli z Telekamer. Znamy powód!

Afera! Rozenek oszukała wszystkich. Zdjęcie ujawniło prawdę.

Wieniawa szokuje na Telekamerach. Tak gratulowała Baronowi

Szokujące wyznanie gwiazdy TVN! Zarabia ciałem – szczerze jak nigdy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →