Fani wstrzymali oddech! Anna Mucha bierze ślub? Zdjęcie mówi wszystko

Bez wątpienia Anna Mucha to jedna z najpopularniejszych, ale i najbardziej działających na wyobraźnię polskich aktorek, o czym świadczyć może choćby ilość osób obserwujących jej Instagram. I właśnie na tym portalu Anna Mucha zasugerowała ostatnio fanom, że zaręczyła się i bierze ślub, ale wciąż nie wiadomo z kim buduje nowy związek i czy tym kimś jest Kuba Wojewódzki.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał
  2. Vega przesadził! Wulgarna scena z Kożuchowską oburzyła wszystkich
  3. Białoruś odtajniła dokumenty. Na jaw wyszła cała prawda o Putinie

Gdy jakiś czas temu przez Instagram przewaliła się seria zdjęć sugerujących, że Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów są razem, fani oszaleli, bowiem wizja, że ukochana celebrycka para znów stworzy związek była ekscytująca. Czas jednak minął, plotki ucichły a Król TVN wyjechał na Karaiby z tajemniczą kobietą.

Czytaj też: Białoruś odtajniła dokumenty. Na jaw wyszła cała prawda o Putinie

Teraz jednak Anna Mucha postanowiła na nowo podkręcić temperaturę domysłów, bowiem umieściła na Instastory na portalu Instagram zdjęcie pięknego pałacyku, o którym napisała, że w nim weźmie ślub. Był to strzał w dziesiątkę, bowiem fani rzucili się na tę informację jak wygłodniałe wilki na jagniątko, ale nie udało im się odgadnąć z kim zaręczyła się Anna Mucha.

Z kim bierze ślub Anna Mucha?

Anna Mucha i Wojewódzki znów stworzyli związek? Anna Mucha wrzuciła na Insta zdjęcie sugerujące, że zaręczyła sie i bierze ślub. Fani oszaleli
fot.: Anna Mucha, screen/ Instagram

Jedyne, co wiadomo to to, że gwiazda rozstała się niedawno ze swoim ostatnim partnerem, ale czy wciąż jest wolna, czy też może Anna Mucha niebawem faktycznie weźmie ślub – nie wiadomo.

Czytaj też: Zapendowska ostro o Roksanie Węgiel! Te słowa zapamięta na długo

Tajemnicze zdjęcie zniknęło już z Instagrama, ale fani nie przestali rozpamiętywać go. Zdecydowana większość stawia na to, że starym/nowym wybrankiem, którego Anna Mucha zaciągnie do ołtarza jest Kuba Wojewódzki, ale znając oboje celebrytów, mogą to być tylko ich pobożne życzenia.

Tak więc show pod tytułem „Czy Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów są razem?” trwa w najlepsze nadal.

źródło: lelum

POLECAMY:

Przyjaciółka Królikowskiego ujawniła bolesną prawdę. Nikt nie wiedział

Gwiazda TVN jest nie do poznania! Metamorfoza zwala z nóg

Andrzej Duda wprowadzi związki partnerskie? Jest komentarz

Doda i Emil Stępień uciekli z Telekamer. Znamy powód!

Afera! Rozenek oszukała wszystkich. Zdjęcie ujawniło prawdę.

, , , ,