Koronawirus to nie koniec – Jackowski zapowiedział coś gorszego

Krzysztof Jackowski – jasnowidz z Człuchowa ponownie wypowiedział się na temat pandemii,  którą wywołał koronawirus (COVID-19) oraz, że być może czeka nas globalna wojna po zażegnaniu bieżącego stanu zagrożenia.

Zobacz także: Gates wie kiedy koniec koronawirusa? Zapowiada coś jeszcze gorszego

Kilka tygodni temu Jackowski wypowiadał się na temat długości czasu, jaki miała trwać pandemia. Niestety tym razem wizję Jackowskiego całkowicie się nie sprawdziły. Od tej pory jasnowidz podkreśla,  że na tematy związane z pandemią będzie wypowiadać się rzadziej. Podkreśla przy tym,  że jego słowa należy traktować z dystansem,  ponieważ on sam nie czuje się specjalistą w tego typu kwestiach.

Koronawirus w Polsce i na świecie: Krzysztof Jackowski zapowiada kolejny kataklizm?

Koronawirus pojawił się w Polsce już ponad miesiąc temu. Od tamtej pory w Polsce odnotowano ponad 7000 przypadków zakażeń oraz ponad 200 zgonów spowodowanych przez COVID-19. Polacy z pewnością chcieliby,  aby zagrożenie już się skończyło,  abyśmy wszyscy mogli wrócić do dawnego rytmu życia.

Zobacz również: Nowe zachorowania i zgony, kolejna granica przekroczona

Na ten temat od początku pandemii kilkukrotnie wypowiadał się Krzysztof Jackowski,  który zasłynął z tego,  że potrafi przewidzieć najbardziej niespodziewane zdarzenia.  Jednak tym razem jasnowidz ze Człuchowa postanowił zwrócić uwagę na zupełnie inny aspekt problemu związanego z pandemią. Dał przy tym do zrozumienia, że być może krótko po tym czeka nas globalna wojna.

Wizja jasnowidza

Powtórzę to, co między innymi mówiłem na kanale you tube tagen tv, że przed globalną wojną na świecie ludzie w Polsce i w Europie będą bali się oddychać. A określenie „bali się oddychać” jest jak najbardziej zasadne do obecnej sytuacji. Strach a logika. Na razie towarzyszy wielu z nas strach. Przed koronawirusem. Strach trzeba kontrolować, sprawdzać, trzymać na wodzy. Strach napędzany różnymi czynnikami powoduje w naszej psychice coś takiego, że nic innego nie istnieje.mówił Jackowski.

Czytaj też: Gates wie kiedy koniec koronawirusa? Zapowiada coś jeszcze gorszego

Następnie jasnowidz dodał,  że:

Ten strach powoduje w nas to, że przestaliśmy się interesować czymkolwiek innym poza powodem tego strachu. Dużo od nas zależy, bo jesteśmy tak zwaną opinią publiczną, jesteśmy obywatelami. Należy się zastanowić bardzo poważnie nad tym w jakim stanie jest gospodarka i jak to będzie wyglądało, bo to jest bardzo poważna sprawa. Strach nie może być paniką, strach musi być logiczny.

Krzysztof Jackowski - jasnowidz z Człuchowa ponownie wypowiedział się na temat pandemii,  którą wywołał koronawirus (COVID-19), czy czeka nas globalna wojna?
Krzysztof Jackowski – jasnowidz z Człuchowa ponownie wypowiedział się na temat pandemii, którą wywołał koronawirus (COVID-19), czy czeka nas globalna wojna?/ screen YouTube

Źródło: Super Express

Polecamy także:

Obowiązek noszenia maseczek: znamy szczegóły

Najgorsze dopiero przed nami! „Boje się, że będziemy wybierać kogo leczyć”

Skandal w UK! Wyciekł tajny 860-stronicowy dokument

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →