Wojewódzki znowu obraził miliony Polaków! Tym razem ostro przesadził

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki to samozwańczy król TVN i dziennikarz, który często zabiera zdanie na temat polityki, rządu PiS oraz nawet programu rodzina 500+. Bez wątpienia celebryta lubi, jak jest o nim głośno i często prowokuje opinię publiczną swoim bardzo mocnymi komentarzami skierowanymi w prawą stronę polskiej sceny politycznej. W najnowszym wywiadzie Król TVN odniósł się między innymi do wyborów parlamentarnych, które miały miejsce dwa tygodnie temu oraz do programu socjalnego „Rodzina 500+”. Bez wątpienia Kuba ponownie wzbudził mieszane uczucia u fanów.

Czytaj też: Doda zbesztana publicznie! Nie miała dla niej litości

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki i 500+

Kuba Wojewódzki to samozwańczy król TVN i dziennikarz, który często zabiera zdanie na temat polityki, rządu PiS oraz nawet programu rodzina 500+. Gwiazdor wielokrotnie lubi się wypowiadać na tematy polityczne. Tak było i tym razem, a tematem komentarza dziennikarza były program socjalny PiS – Rodzina 500+ oraz wynik ostatnich wyborów do polskiego parlamentu. Bez wątpienia Wojewódzki nie jest zadowolony z ostatecznego rezultatu święta demokracji.

Kuba Wojewódzki to samozwańczy król TVN i dziennikarz,  który często zabiera zdanie na temat polityki,  rządu PiS oraz nawet programu rodzina 500+.
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Czytaj też: Seweryn i Marlena upokorzyli uczestniczkę „Rolnik szuka żony”. Widzowie w szoku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

 „Nie wypowiadam się na temat 500 plus, bo tyle przepuszczam przez rurę wydechową i mówię to bardzo świadomie. Mam jednak świadomość, że w wielu domach ta kwota to zmiana jakości życia” – mówił Wojewódzki. Dziennikarz dodał, że nie zaprzecza ich 500 złotych bez wątpienia pomogło niejednej polskiej rodzinie. Kuba dodał przy tym, że nie można dzielić Polaków na „liberałów” i tych, którzy pobierają 500 złotych na dziecko. Następnie król TVN wypowiedział się również na temat wyników wyborów do polskiego parlamentu.

„Napisałem długi i może zbyt publicystyczny tekst na swoim Facebooku, który przeczytało 4 mln ludzi. Jeśli jedna dziesiąta poszła do wyborów, to ja jestem dumny, że wyrwałem tych ludzi z marazmu” – mówił Wojewódzki, który od wielu lat popiera środowisko przeciwne wobec partii Jarosława Kaczyńskiego. Na koniec wspomniał również o ustawie, która ma zakazać promocji „sex edukacji” w polskich szkołach.

„ustawa, która ma karać edukatorów seksualnych to kompas moralny średniowieczny. Nie mówimy o dylemacie cywilizacyjnym, tylko jakimś zaniku myślenia, o refleksji z dala od mózgu”. – stwierdził Kuba.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tagi: Kuba Wojewódzki, 500+, TVN

POLECAMY:

Rozenek zaatakowana publicznie! Odpowiedziała na oskarżenia
Magda Gessler szokuje fanów. Znika w oczach
Krupa upokorzona przez fanów! Nie dali się zwieść
Cezary Pazura zalicza Nowy Jork. Fani płaczą ze śmiechu
Polacy wściekli! Wojewódzki powiedział co sądzi o Kościele
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →