Wojewódzki znowu obraził miliony Polaków! Tym razem ostro przesadził

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki to samozwańczy król TVN i dziennikarz, który często zabiera zdanie na temat polityki, rządu PiS oraz nawet programu rodzina 500+. Bez wątpienia celebryta lubi, jak jest o nim głośno i często prowokuje opinię publiczną swoim bardzo mocnymi komentarzami skierowanymi w prawą stronę polskiej sceny politycznej. W najnowszym wywiadzie Król TVN odniósł się między innymi do wyborów parlamentarnych, które miały miejsce dwa tygodnie temu oraz do programu socjalnego „Rodzina 500+”. Bez wątpienia Kuba ponownie wzbudził mieszane uczucia u fanów.

Czytaj też: Doda zbesztana publicznie! Nie miała dla niej litości

Kuba Wojewódzki i 500+

Kuba Wojewódzki to samozwańczy król TVN i dziennikarz, który często zabiera zdanie na temat polityki, rządu PiS oraz nawet programu rodzina 500+. Gwiazdor wielokrotnie lubi się wypowiadać na tematy polityczne. Tak było i tym razem, a tematem komentarza dziennikarza były program socjalny PiS – Rodzina 500+ oraz wynik ostatnich wyborów do polskiego parlamentu. Bez wątpienia Wojewódzki nie jest zadowolony z ostatecznego rezultatu święta demokracji.

Kuba Wojewódzki to samozwańczy król TVN i dziennikarz,  który często zabiera zdanie na temat polityki,  rządu PiS oraz nawet programu rodzina 500+.
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Czytaj też: Seweryn i Marlena upokorzyli uczestniczkę „Rolnik szuka żony”. Widzowie w szoku

 „Nie wypowiadam się na temat 500 plus, bo tyle przepuszczam przez rurę wydechową i mówię to bardzo świadomie. Mam jednak świadomość, że w wielu domach ta kwota to zmiana jakości życia” – mówił Wojewódzki. Dziennikarz dodał, że nie zaprzecza ich 500 złotych bez wątpienia pomogło niejednej polskiej rodzinie. Kuba dodał przy tym, że nie można dzielić Polaków na „liberałów” i tych, którzy pobierają 500 złotych na dziecko. Następnie król TVN wypowiedział się również na temat wyników wyborów do polskiego parlamentu.

„Napisałem długi i może zbyt publicystyczny tekst na swoim Facebooku, który przeczytało 4 mln ludzi. Jeśli jedna dziesiąta poszła do wyborów, to ja jestem dumny, że wyrwałem tych ludzi z marazmu” – mówił Wojewódzki, który od wielu lat popiera środowisko przeciwne wobec partii Jarosława Kaczyńskiego. Na koniec wspomniał również o ustawie, która ma zakazać promocji „sex edukacji” w polskich szkołach.

„ustawa, która ma karać edukatorów seksualnych to kompas moralny średniowieczny. Nie mówimy o dylemacie cywilizacyjnym, tylko jakimś zaniku myślenia, o refleksji z dala od mózgu”. – stwierdził Kuba.

Tagi: Kuba Wojewódzki, 500+, TVN

POLECAMY:

Rozenek zaatakowana publicznie! Odpowiedziała na oskarżenia
Magda Gessler szokuje fanów. Znika w oczach
Krupa upokorzona przez fanów! Nie dali się zwieść
Cezary Pazura zalicza Nowy Jork. Fani płaczą ze śmiechu
Polacy wściekli! Wojewódzki powiedział co sądzi o Kościele

, , ,