Magda Gessler szokuje fanów. Znika w oczach

Magda Gessler i jej metamorfoza na portalu Instagram niepokoi fanów restauratorki. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje szokuje coraz bardziej swoich wiernych obserwatorów, którzy widzą jak ich ulubiona gwiazda traci coraz więcej zbędnych kilogramów. Sama zainteresowana również to zauważyła i skierowała do fanów pytanie, czy jej zmiany są widoczne. W odpowiedzi Magda Gessler ujrzała szereg komentarzy ostrzegających ją przed kontynuowaniem zmian w tak szybkim tempie.

Czytaj też: Anna Mucha pokazała stanowczo za dużo! Piersi w pełnej okazałości

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka na antenie stacji TVN występuje od prawie dziesięciu lat. W tym czasie celebrytka zdążyła się dorobić szeregu własnych interesów wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji oraz własną firmę zajmującą się produkcją lodów. Na dodatek Magda Gessler prowadzi w telewizji również takie programy gastronomiczne jak MasterChef oraz Sexy Kuchnia Magdy Gessler na kanale Food Network Polska.

Magda Gessler i jej metamorfoza na portalu Instagram niepokoi fanów restauratorki. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje szokuje coraz bardziej fanów.
Magda Gessler/ screen YouTube

Czytaj też: Doda zdradza tajemnice swojej diety. Efekt robi wrażenie

Magda Gessler i jej metamorfoza na portalu Instagram niepokoi fanów restauratorki. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje szokuje coraz bardziej swoich wiernych fanów. Niedawno restauratorka oznajmiła fanom, że przeszła na dietę, w której mięso postanowiła zastąpić warzywami. W tej decyzji miał jej pomóc syn Tadeusz, który nie jest zwolennikiem mięsa w codziennej diecie. Czy znana gwiazda rzeczywiście radykalnie traci wagę? Jak gwiazda argumentuje swoją decyzję?

  • Po pierwsze mam bardzo mądrego syna, który studiuje dietę antyrakową, bardzo mocno. Ze względu na nasze doświadczenia rodzinne, na śmierć jego ojca. I ja zaczynam czuć się dużo lepiej, dużo silniej od kiedy nie jem mięsa, kiedy jem więcej warzyw, kiedy jem bardzo dużo sałat, kasz… – powiedziała Gessler przed kamerą Faktu.

POLECAMY TAKŻE:

Roxie Węgiel poświęca to dla kariery. Co na to jej rodzice?!
Doda pokazała to Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Michał Wiśniewski i byłe żony. Nie uwierzysz co o nim mówią!
Olbrzymia wpadka Kurdej Szatan. Co ona na siebie założyła?!
Kontrowersje w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Fani wściekli

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →