Cezary Pazura zalicza Nowy Jork. Fani płaczą ze śmiechu

Udostępnij:

Wujek Czarek, jak mówią o nim fani zgromadzeni wokół jego profilu w serwisie Instagram, odwiedził Nowy Jork, gdzie ma tournée. Z okazji tej wizyty dzieli się z obserwującymi jego profil ludźmi zdjęciami dokumentującymi wyjazd. Filmowy Kiler i odtwórca jednej z ról w nowej komedii „Futro z misia” zachowuje przy tym zdrowy dystans do siebie, dlatego nawet wpadka, jaka przydarzyła mu się przy okazji jednego ze zdjęć nie jest w stanie sprawić, że Cezary Pazura straci dobry humor.

Czytaj też: Gessler upokorzona publicznie! Internauci nie dowierzają

Można odnieść wrażenie, że każdy, kto odwiedza Nowy Jork za punkt honoru stawia sobie spamowanie fotografiami z tego wyjazdu. Nie inaczej jest w przypadku Pazury, który skończył niedawno zdjęcia do filmu „Futro z misia” i teraz odbywa tournée za Wielką Wodą. Cezary Pazura robi to jednak z wielką gracją i dystansem, więc nawet jeśli zdarzy mu się wpadka, jego fani są mu w stanie wiele wybaczyć.

A może wpadka, którą zaliczył Cezary Pazura była celowa?

Cezary Pazura i wpadka? Czy Kiler i gwiazda nowego filmu "Futro z Misia" faktycznie odwiedził Nowy Jork? Instagram turla się ze śmiechu.
fot.: Cezary Pazura, screen/ Instagram

Ostatnie zdjęcie dokumentujące podróż jest doskonałym przykładem obrazującym tę prawidłowość. Filmowy Kiler podzielił się z fanami śledzącymi jego profil w serwisie Instagram zdjęciem przedstawiającym jego na tle rozświetlonej panoramy nocnego Nowego Jorku. Zdjęcie jest jednak zrobione w tak „profesjonalny” sposób, że Cezary Pazura wygląda jakby pozował na tle fototapety w piwnicy, a nie jednego z najpopularniejszych widoków świata.

Czytaj też: Kurdej Szatan wylatuje z”M jak miłość”! Fani wściekli

Oczywiście fani nie omieszkali wytknąć tego Wujkowi Czarkowi, ale znając jego, podzielenie się właśnie takim, a nie innym zdjęciem, było celowe i miało na celu właśnie wywołanie wesołości. Jak widać Cezary Pazura nawet, gdy fotografującej go osobie przydarzy się wpadka, jest w stanie zamienić to w żart i przekuć w sukces.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Wojewódzki znowu to zrobił! Ostra przesada
Julia Wieniawa zniszczona przez fanów! Nie dali jej szans
Wiśniewski zabrał syna na mecz. Będziesz w szoku komu kibicują!
Gessler w Bydgoszczy. Możecie być pewni, że będzie się działo
Anna Mucha i Wojewódzki znowu razem?! Mamy komentarz!

, , , ,