Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę?! Dał jasny sygnał!

Udostępnij:

Nastało Boże Narodzenie, ale nie wszyscy będą spędzać ten czas w domu w rodzinnym gronie. Jedna z takich osób jest Król TVN, który wrzucił na Instagram zdjęcie z rajskiej plaży. Okazuje się, że gospodarz „Kuba Wojewódzki show” wyjechał, by spędzić święta na Barbados, ale fanów najbardziej zajmuje dociekanie, jaka dziewczyna towarzyszy mu w tej wycieczce.

Jak na prawdziwego ateistę i kobieciarza przystało, Król TVN postanowił uciec od świątecznego szumu i spędzić Boże Narodzenie gdzieś z dala od kraju. Prowadzący program „Kuba Wojewódzki show” udał się na Karaiby, by odrealnić się nieco wśród rajskich plaż i egzotycznych lokacji.

Czytaj też: Cezary Żak atakuje fanów! O co mu chodzi?!

Fani komentujący pod zdjęciem, jakie Kuba Wojewódzki umieścił na portalu Instagram, starają się dociec cóż za dziewczyna towarzyszy mu w wycieczce, bo to, że nie pojechał sam jest dla wszystkich oczywiste.

Kim jest dziewczyna, którą Kuba Wojewódzki zabrał na wakacje?

Gospodarz "Kuba Wojewódzki show" spędza Boże Narodzenie na Barbados, ale kim jest towarzysząca mu dziewczyna? Król TVN milczy choć Insta natarczywie pyta
fot.: Kuba Wojewódzki, screen/ Instagram

Zapytany, czy spędza czas w tych rajskich okolicznościach przyrody sam, Kuba Wojewódzki odpowiedział enigmatycznie „raczej NIE”, ucinając jednocześnie temat tego, co za dziewczyna towarzyszy mu na Barbados. Ale fani nie ustają w domysłach, bowiem temat kobiet to jeden z dyżurnych tematów poruszanych w kontekście Króla TVN.

Czytaj też: Roksana Węgiel prawie wyleciała z TVP! O co poszło?!

Jedno jest pewne, dziewczyna, którą Kuba Wojewódzki zabrał na Karaiby to nie Anna Mucha, bo ta wrzuciła parę chwil temu zdjęcie z choinką. A więc kto? Być może dowiemy się tego niebawem, bo dociekliwi łowcy plotek pewnie zaczają się na lotnisku, by podpatrzeć nową partnerkę Kuby.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Maja Ostaszewska oszalała?! Mówi wprost czemu protestuje…
Paweł Królikowski w szpitalu! Co się dzieje z aktorem?!
Michał Wiśniewski w obecności dwójki kobiet! O co chodzi?!
Fani mają dość Rozenek i jej ciąży! Zniszczyli ją w sieci!
Magda Gessler zalicza straszną wpadkę! Fani kulają się ze śmiechu

, , , , ,