Michał Wiśniewski w obecności dwójki kobiet! O co chodzi?!

Udostępnij:

Michał Wiśniewski to przede wszystkim lider zespołu Ich Troje oraz wielka gwiazda polskiego POP-u z początków nowego milenium. Niedawno były mąż Dominiki Tajner pojawił się w obecności dwóch młodych kobiet na portalu Instagram. Były nimi Agata Buczkowska oraz Jagoda Chowaniec. Nie ulega wątpliwości, że taki widok Michała Wiśniewskiego może budzić mieszane skojarzenia. Tym razem chodziło jednak o bardzo szczytny cel. Popularny piosenkarz wezwał swoich fanów do udzielenia mu niezwłocznej pomocy. Czy cel ostatecznie został osiągnięty?

Kim jest Michał Wiśniewski?

Czytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza sekret. Chodzi do…

Michał Wiśniewski to lider zespołu Ich Troje. Niedawno pojawił się z dwójką kobiet na portalu Instagram. Były nimi Agata Buczkowska oraz Jagoda Chowaniec.
Michał Wiśniewski/ screen YouTube

Michał Wiśniewski to przede wszystkim lider zespołu Ich Troje oraz były mąż takich gwiazd polskiego show-biznesu jak choćby legendarna Mandaryna lub Dominika Tajner. Czasy największej świetności Michała są już dawno za nim. Piosenkarz przyznał to w jednym z niedawnych wywiadów. Dziś konkurencja na rynku muzycznym jest wręcz olbrzymia. Każda stacja telewizyjna ma chociaż jeden program, który wpływa na rozwój nowych gwiazd polskiej muzyki. Jednym z nich jest choćby legendarna „Szansa na Sukces”, która niedawno wróciła do TVP.

Czytaj też: Rafał Szatan mówi wprost. Prześladuje mnie…

To właśnie w związku z tym programem Michał Wiśniewski postanowił pomóc jednej z uczestniczek. Jest nią młodziutka Jagoda Chowaniec, która przed miesiącem została ogłoszona przez lidera Ich Troje zwyciężczynią jednego z odcinków programu. Wsparcie w inicjatywie na portalu Instagram udzieliła im także Agata Buczkowska – wokalistka zespołu Ich Troje. Stawka zwycięstwa była bardzo wysoka. Wygrana Jagody oznaczałaby dla niej występ na festiwalu w Opolu, który odbędzie się w 2020 roku. Trójka piosenkarzy prosiła fanów o wysyłanie SMS-ów z głosami. Czy działania Michała Wiśniewskiego przyniosły zamierzone skutki?

Jagoda w finale programu „Szansa na Sukces” zaśpiewała utwór zespołu Ich Troje pt. „Powiedz”. Niestety mimo znakomitego występu nie udało jej się otrzymać przepustki na festiwal w Opolu. Zwyciężczynią okazała się Izabela Zalewska z Marzenina znajdującego się w wojewódzkie łódzkim. Wszystkim uczestnikom życzymy postępów w swojej dalszej karierze.

POLECAMY:

Lewandowska zaatakowana! Ludzie zniszczyli ją całkowicie!
Gessler pokazała się w bikini i bez makijażu! Opadną wam szczęki
Siwiec oskarżona o hipokryzję! Poszło o wiarę
Tak wygląda młody Paździoch z „Kiepskich”. Szykujcie się na niezły szok!
Szok! Gwiazda serialu „Wataha” była molestowana!

, , ,