Roksana Węgiel prawie wyleciała z TVP! O co poszło?!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Roksana Węgiel to młoda piosenkarka, która zasłynęła przede wszystkim z wygranej w programie muzycznym TVP – The Voice Kids oraz z pierwszego miejsca na konkursie Eurowizji dla dzieci przed rokiem. Dziś Roxy jest bardzo popularna w polskim społeczeństwie. Jej profil na portalu Instagram jest śledzony przez prawie milion internautów. Dziś już nie ma wątpliwości co do jej talentu wokalnego, lecz nie jest on jedynym. Roksana niedawno wyznała, że już od małego wykazywała talent do śpiewu.

Kim jest Roksana Węgiel?

Czytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza sekret. Chodzi do…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Roksana Węgiel, czyli Roxy to polska piosenkarka młodego pokolenia. Cały kraj mógł ją poznać za sprawą zwycięstwa w muzycznym programie TVP – The Voice Kids. Po tym wydarzeniu kariera Roksany dostała olbrzymiego rozpędu. Młoda gwiazda otrzymała możliwość reprezentowania Polski na konkursie Eurowizji dla dzieci w 2018 roku. Swoją szansę wykorzystała bezgranicznie wygrywając pierwszy raz konkurs Eurowizji dla naszego kraju. Dziś Roxy uchodzi za gwiazdę olbrzymiego formatu. Jej profil na portalu Instagram śledzi prawie milion osób. Bez wątpienia jest to wynik, który może robić wrażenie. Okazuje się, że Roxy talent do śpiewu wykazywała już w przedszkolu.

Roksana Węgiel to młoda piosenkarka,  która  wygrała w TVP  w The Voice Kids Dziś Roxy jest młodą gwiazdą polskiej muzyki i...
Roksana Węgiel/ screen YouTube

Początki na scenie

„Zaczęłam występy już w przedszkolu”, Rodzice oczywiście nie mieli nic przeciwko temu. Tak bardzo zależało mi, żeby choć raz stanąć na »voice’owej« scenie, mimo że bardzo się denerwowałam. Później emocje były równie wielkie, ale dałam sobie radę. Pamiętam taką sytuację, że miałam zaśpiewać z dwiema dziewczynami. Wymyśliłam sobie wokalizę, której nie mogłam zapamiętać. Pomyślałam, że co ma być, to będzie, i muszę iść na żywioł. Dziesięć minut przed występem wciąż jej nie pamiętałam. Na scenie zaśpiewałam to, co mi przyszło do głowy. I się udało!” – mówiła Roksana Węgiel.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jej opinię na ten temat potwierdziła również jej trenerka – Edyta Górniak.

„Myślałam, że ty jesteś nieprawdziwa. Beyoncé w twoim wieku na pewno nie miała takiego głosu” – mówiła Edyta Górniak o Roksanie Węgiel.

Mało kto również wie, że Roxy z początku nie chciała wykonać piosenki, która przyniosła jej zwycięstwo w konkursie Eurowizji dla dzieci w 2018 roku. Młoda piosenkarka chciała koniecznie wykonać muzyczną balladę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Mam szczęście, że otaczają mnie osoby, które chcą dla mnie dobrze. I czasem warto ich posłuchać, a nie upierać się przy swoim”, mówi Roksana i opowiada historię piosenki „Anyone I Want to Be”, która przyniosła jej spektakularne zwycięstwo w Mińsku. „Nie chciałam jej zaśpiewać. Marzyłam o balladzie. Z producentem Juliuszem Kamilem napisaliśmy nawet taką, ale TVP obstawała przy swoim. Po kilku spotkaniach w końcu zdecydowałam, że może producent z telewizji i reżyser jednak mają rację. – podkreśliła Roksana.

POLECAMY:

Lewandowska zaatakowana! Ludzie zniszczyli ją całkowicie!
Gessler pokazała się w bikini i bez makijażu! Opadną wam szczęki
Siwiec oskarżona o hipokryzję! Poszło o wiarę
Tak wygląda młody Paździoch z „Kiepskich”. Szykujcie się na niezły szok!
Szok! Gwiazda serialu „Wataha” była molestowana!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →