Szok! Kuba Wojewódzki zdradza czemu nie obchodzi świąt!

Kuba Wojewódzki to samozwańczy król TVN. Jego profil na portalu Instagram obserwuje miliony fanów. Z pewnością każdy z nich zastanawia się w jaki sposób Boże Narodzenie obchodzi znany celebryta. Odpowiedź na to pytanie, jest dosyć być może lekko zaskakująca, lecz Kuba Wojewódzki nie obchodzi żadnych świąt, a tym bardziej Bożego Narodzenia. Warto dodać, że wcale to nie wynika z faktu, iż Kuba Wojewódzki jest ateistą i po prostu w Boga nie wierzy. Chodzi tu zupełnie o coś innego. Kuba od czasu odejścia bliskiej mu osoby woli spędzać święta w duchu „postępowego” trendu.

Wojewódzki przede wszystkim to samozwańczy król TVN. Jego profil na portalu Instagram obserwuje miliony fanów i z pewnością nie jest to dzieło przypadku. Zapewne spora część fanów zastanawia się w jaki sposób Boże Narodzenie obchodzi znany celebryta. Odpowiedź jest prosta i niektórym już znana – Kuba Wojewódzki świąt Bożego Narodzenia nie obchodzi. Powodem tej sytuacji jest śmierć jego rodziców, a przede wszystkim mamy, która zawsze mocno wspierała swojego syna w codziennych wyzwaniach. Matka była dla Kuby na tyle ważna, że zadedykował jej własną książkę. W inskrypcji podkreślił, że mimo wszystko cieszy się, że jej nie przeczyta ze względu na przytoczone w niej fakty.

CZYTAJ TEŻ: To nie miało wyjść na jaw! Kwaśniewski dostawał pieniądze z Ukrainy

Wojewódzki i Boże Narodzenie

Kuba Wojewódzki to samozwańczy król TVN. Jego profil na portalu Instagram obserwuje miliony wiernych fanów. Boże Narodzenie...
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

„[Śmierć mamy – przyp red.] była rzeczą, na którą nigdy, mimo że chorowała i teoretycznie przygotowywaliśmy się, to nigdy nie jesteś gotowy… Czy mam o tym opowiadać? Myślę, że pamięć moich rodziców nie zasługuje na to, żeby ją mieszać w cały ten chaos, jakim jest moje życie, w cały ten rock’n’rollowy bałagan, nazywany czasem moralitetem, jakim jest ta biografia” – wyznał Kuba Wojewódzki. Dodał następnie, że od momentu odejścia rodziców jest sierotą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej Szatan pod ostrzałem na Insta. Ludzie zarzucają jej, że wygląda…

„Wyjeżdżam z kraju. Ja świąt nie obchodzę. Od czasu, kiedy zostałem sierotą, spędzam święta z bliskimi mi ludźmi w ciepłych, egzotycznych krajach, gdzie banany i pomarańcze robią za bombki” – powiedział Kuba Wojewódzki. Dziennikarz z najbliższej rodziny posiada jeszcze brata, lecz nie utrzymuje z nim kontaktu. W tym roku Kuba Wojewódzki również w trakcie świąt postanowił wybrać się na wczasy do ciepłych krajów.

To również może Cię zainteresować:

Premier Mateusz Morawiecki ostro o sądach. Będą radykalne zmiany!
Mamy REKORD! Przez 6 lat, dokładnie tyle do podziału dla rodziny Owsiaków! Kwota zwala z nóg
Zdrójkowski przerwał milczenie! Cała prawda o rozstaniu z Gąsiewską
Wojciechowska ujawnia całą prawdę o swoim związku. Szczera do bólu

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →