Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę? Oto kim jest!

Udostępnij:

Kuba Wojewódzki i jego domniemana nowa dziewczyna wzbudzili falę pytań ze strony fanów króla TVN. Chodzi dokładnie o doniesienia jednego z bardziej znanych portali plotkarskich, który na podstawie wypowiedzi dziennikarza wskazał jego nową wybrankę, którą ich zdaniem ma być Marta Ziębakowska. Modelka odniosła się już do tych doniesień za pośrednictwem swojego konta na portalu Instagram.

Kuba Wojewódzki i jego nowa dziewczyna

Kuba Wojewódzki od lat jest określany mianem samozwańczego króla TVN. Znany dziennikarz nie od dziś słynie przede wszystkim z zamiłowania do szybkich samochodów oraz również pięknych kobiet. Choć zdarza się,  że Kuba przyznaję,  że chciałby się wreszcie ustatkować,  to wciąż nie może znaleźć tej jedynej kobiety na całe życie. Aktualnie media ponownie obiegła informacja o nowej wybrance serca Kuby. Na kogo tym razem padło?

Kuba Wojewódzki i jego nowa dziewczyna robią furorę wśród fanów Króla TVN. Marta Ziębakowska odniosła się na portalu Instagram.
Kuba Wojewódzki i jego nowa dziewczyna robią furorę wśród fanów Króla TVN. Marta Ziębakowska odniosła się na portalu Instagram.

CZYTAJ TEŻ: Wieniawa w programie „Taniec z gwiazdami”? To już potwierdzone

Portal Plotek.pl podał informację,  iż Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę,  którą ma być Marta Ziębakowska. Młoda modelka prędko odniosła się do tych doniesień mimo, że dziennikarze nie wskazali konkretnie na jej personalia.  To tym bardziej wprawiło w zastanowienie media,  które doszukują się w tej plotce ziarenka prawdy. Jak jest naprawdę?

– Serio? (…) To już nawet nie można mieć kumpla z TVN-u? Masakra

– napisała na swoim koncie na portalu Instagram modelka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cichopek wyglądała nieziemsko: „Seksbomba!”. Wygląda jak znana aktorka

Bez wątpienia plotki na temat podbojów miłosnych Kuby Wojewódzkiego są dosyć interesującym tematem dla jego fanów. Mimo, iż w kuluarach polskiego show biznesu od dawna chodzą plotki,  że Kuba jest gejem,  to sam zainteresowany stara się za wszelką cenę pokazać,  iż fakty są zupełnie inne. Bez wątpienia aktualny temat nowej partnerki Kuby Wojewódzkiego jeszcze długo będzie poruszany w mediach społecznościowych i nie tylko.

POLECAMY:

Ola Szwed pokazała się w pełnej okazałości! Co za ciało
Doda wstawiła szokujące zdjęcie! Piersi w pełnej okazałości
Mucha nago w sieci! Aktorka kusi zdjęciami na Insta
Paweł Królikowski chory. Wyznał co się z nim działo
Kurdej Szatan zmieszana z błotem. Poszło o „TzG”!

, , , ,