Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie sprzed 30 lat. Robi wrażenie!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki (Król TVN) pokazał swój pierwszy samochód na portalu Instagram. Nie ulega wątpliwości, że przez wiele lat swojej działalności w mediach Kuba zasłynął z dwóch rzeczy. Są nimi przede wszystkim szybkie i luksusowe samochody oraz również piękne kobiety, którymi uwielbia się otaczać. Niedawno Kuba Wojewódzki na portalu Instagram chwalił się wielokrotnie swoim aktualnym samochodem, którym jest luksusowy Bentley Continental. Wcześniej własnością Króla TVN były takie potęgi światowej motoryzacji jak Lamborghini Gallardo, czy Ferrari. Mało kto jednak zgadnie czym na samym początku jeździł popularny celebryta.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Chylińska nie zdołała tego ukryć! Na jaw wyszły fakty o jej mężu
  2. Gwiazda walczy o życie. Toczy walkę ze śmiertelną chorobą
  3. Plotki potwierdzone. TVP przekazała informacje o Królikowskim

Kim jest Kuba Wojewódzki?

Kuba Wojewódzki to przede wszystkim polski dziennikarz muzyczny, telewizyjny, radiowy i prasowy, publicysta, satyryk, felietonista, celebryta, showman i perkusista. Związany z telewizją TVN, a także tygodnikiem „Polityka”. Swoją karierę w mediach rozpoczął po 1989 roku. Pierwszą stacją telewizyjną, w której podjął pracę była TVP. Następnie Kuba związał się z telewizją Polsat, z której przeszedł w 2006 roku do TVN. Wojewódzki w młodości studiował dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, lecz ostatecznie ich nie ukończył.

Kuba Wojewódzki (Król TVN) pokazał swój pierwszy samochód na portalu Instagram

Czytaj też: To już oficjalne. Zakończono głosowanie – będzie Brexit?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki to bez wątpienia miłośnik dwóch rzeczy. Pięknych samochodów, a także jeszcze piękniejszych kobiet. Dziś jednak skupimy się na samochodach, które niegdyś posiadał Kuba. W katalogu pojazdów Kuby Wojewódzkiego możemy wyróżnić auta takich marek jak Lamborghini, czy chociażby Ferrari oraz Bentley. Nie ulega wątpliwości, że są to z pewnością pojazdy z najwyższej półki. Mimo wszystko Kuba na początku swojej kariery motoryzacyjnej zaczynał dosyć przeciętnie. Jego pierwszym atutem w 1985 roku była radziecka Lada, której zdjęcie opublikował na portalu Instagram. Fani nie kryli z tego powodu zachwytu.

Czytaj też: Sensacja! Kwiatkowski podjął szokującą decyzję -wydał specjalne oświadczenie

„Przeglądając komputer na wakacjach znalazłem prawdziwy rarytas. Ja i mój pierwszy samochód. Rok 1985. Lada. Made in ZSRR. Outfit – Made in USA” 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– skomentował dziennikarz.

Outfit w sumie to może być hit sezonu 2020″

„Sztosik Kuba”

„Stylówka prawie jak Miami Vice”

„Nie marnowałeś życia…I za to Cię uwielbiam”

Czasy się zmieniają a Pan zawsze na zdjęciach obok samochodu.”

Tera to mnie zaimponowałeś”

Jeszcze piękny i młody wtedy”

Boski żigolo”

„Outfit i teraz zrobiłby wrażenie”

„Łajdaczka to jest to!”

„Tłusta fura w tamtych czasach

Kuba Wojewódzki (Król TVN) pokazał swój pierwszy samochód na portalu Instagram. Nie ulega wątpliwości,  że przez wiele lat swojej działalności w mediach...
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

To poszło na żywo w TVN! Prowadzący poniosą konsekwencje

Prorocze słowa Boczka z Kiepskich. Grabowski w szoku

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Wałęsa odleciał! Zaatakował i pogrążył Schetynę: „Czas na prawdę”

Anna podała powód rozstania z Kubą. Fani są w szoku

Mandaryna wyznała jak traktuje ją Wiśniewski. Pełne zaskoczenie

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →