Chylińska nie zdołała tego ukryć! Na jaw wyszły fakty o jej mężu

Agnieszka Chylińska, która jest jurorem w programie „Mam Talent” nie chciała, żeby wyszły na jaw pewne fakty o jej mężu. Niestety rodzinna tajemnica Chylińskiej została ujawniona. Chylińska chroni swoją prywatność, ale w ostatnim czasie media doniosły, że jej mąż ma cygańskie pochodzenie, stąd pseudonim „Cygan”, czy to będzie oznaczać rozwód?

TO JEST NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE:

  1. Cezary Żak zmienił się nie do poznania. Okropnie schudł
  2. Anna podała powód rozstania z Kubą. Fani są w szoku
  3. Najnowsze informacje o Królikowskim! Zaskakująca decyzja Polsatu – rodzina w szoku

W ostatnim czasie media ujawniły fakty dotyczące męża piosenkarki. Wyszła na jaw rodzinna tajemnica Chylińskiej. Agnieszka prowadzi konto na Instagramie, na którym jest dosyć aktywna, ale nie dzieli się informacjami z życia prywatnego. Na jej profilu nie znajdziemy zdjęć z najbliższymi.

Chylińska ukrywa fakty o mężu

Z fanami dzieli się tylko podstawowymi informacjami. Ostatnio zainteresowanie jej osobą znacznie wzrosło, być może dlatego, że Chylińska jest jurorką w programie „Mam Talent”. Chylińska nie chciała, żeby pewne fakty o jej mężu wyszły na jaw.

Czytaj też: To już oficjalne. Zakończono głosowanie – będzie Brexit?

Jak się okazało Chylińska poślubiła tajemniczego Marka o pseudonimie „Cygan”. Jej mąż jest pochodzenia romskiego i nie jest w ogóle związany z show biznesem. Z zawodu jest informatykiem, a dokładniej grafikiem komputerowym, jednak stroni od błysku fleszy. Niewykluczone więc, że to jemu Agnieszka Chylińska zawdzięcza tak fantastyczne oprawy wizualne swoich projektów.

„Cygan” swoją przyszłą żonę poznał w Petersburgu niedługo po rozpadzie O.N.A. Ślub pary pozostawał sekretem przez kilka lat, informacja trafiła do mediów w 2012 roku, jednak szczegóły ceremonii do dzisiaj owiane są tajemnicą

Czytaj też: Sensacja! Kwiatkowski podjął szokującą decyzję -wydał specjalne oświadczenie

Owocem ich związku jest troje dzieci. Chylińska nie wypowiada się publicznie na temat swojej rodziny. Natomiast chętnie się dzieli opowieściami o swoich traumatycznych przeżyciach lub o tym, że w przeszłości rozważała samobójstwo.

Chylińska (Mam Talent) i fakty o mężu, wyszła na jaw rodzinna tajemnica Chylińskiej, ma męża pochodzenia romskiego o pseudonimie Cygan, czy będzie rozwód?
Fot. Agnieszka Chylińska, screen/ YouTube

Źródło: pikio.pl

POLECAMY:

To poszło na żywo w TVN! Prowadzący poniosą konsekwencje

Prorocze słowa Boczka z Kiepskich. Grabowski w szoku

Wałęsa odleciał! Zaatakował i pogrążył Schetynę: „Czas na prawdę”

Anna podała powód rozstania z Kubą. Fani są w szoku

Mandaryna wyznała jak traktuje ją Wiśniewski. Pełne zaskoczenie

/ Chylińska rozwód

, , , , ,