Co ze zdrowiem Pawła Królikowskiego?! Jego stan jest…

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska i Cezary Żak to wielkie gwiazdy TVP i przede wszystkim kultowego serialu Ranczo. Niestety w ostatnich dniach w kwestii serialu dotarły do nas liczne smutne wiadomości. Jedną z nich jest przede wszystkim stan zdrowia Pawła Królikowskiego, który tuż przed świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala. Najprawdopodobniej przyczyną takiej sytuacji są uprzednie problemy zdrowotne popularnego aktora. Przypomnijmy, że w 2016 roku aktor grający postać sympatycznego „Kusego” przeszedł zabieg usunięcia tętniaka. Od tamtego czasu musiał radykalnie spowolnić tryb swojego życia. Dziś jego przyjaciółka z planu serialu postanowiła przekazać kilka ciepłych słów.

Paweł Królikowski w szpitalu

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zwycięzca „Big Brother” jako Wiedźmin? Internauci nie mają litości

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Niestety tegorocznych świąt Bożego Narodzenia nie będzie dobrze wspominał Paweł Królikowski. Aktor tuż przed pierwszą gwiazdką trafił do szpitala, gdzie lekarze podjęły decyzję o jego niezwłocznym zatrzymaniu na oddziale. Powodem całej sytuacji ma być stan zdrowia aktora. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że chodzi tu o dawne problemy zdrowotne aktora, które ponownie dały o sobie znać. W takiej sytuacji Paweł Królikowski otrzymał kilka słowa wsparcia od serialowej „Lucy” (Ilona Ostrowska). Aktorzy przez lata odgrywali kultowe rolę w serialu „Ranczo” w TVP.

Paweł Królikowski,  Ilona Ostrowska i Cezary Żak to wielkie gwiazdy TVP i przede wszystkim kultowego serialu Ranczo.  Czy Paweł Królikowski...
Paweł Królikowski/ screen YouTube

CZYTAJ TEŻ: Siwiec przesadziła?! Fani bronią jej córki przed… nią samą!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Z moim Przyjacielem Królikiem. Zdrówka Kochany. Wracaj, się nie wygłupiaj, musimy jeszcze dużo namieszać. Czekam na Ciebie w boksach. Twoja Lucynda – czytamy w opisie fotografii, która została opublikowana przez Ilonę Ostrowską na jej profilu na portalu Instagram. Nie ulega wątpliwości, że w takiej sytuacji znany aktor potrzebuje dużo wsparcia. Dla wielu osób jest on postacią niezastąpioną w wielu odgrywanych rolach. Od pewnego czasu mówi się o powrocie serialu Ranczo na antenę TVP. Bez wątpienia kultowa produkcja bez „Kusego” nie byłoby już tym samym co kiedyś.

Stan zdrowia Pawła Królikowskiego

  • Jego stan jest poważny, dlatego aktor musi być pod stałą opieką lekarzy. Raczej nie opuści placówki na Święta. Cały czas czuwa przy nim jego żona – czytaliśmy w „Super Expressie”. Do stanu zdrowia we wrześniu w rozmowie z „SE” odniosła się Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która już wówczas przyznała, że stan jej męża nie jest dobry, lecz aktor dzielnie walczy o powrót do dawnego stanu. – Nie wiadomo, ile potrwa. Mąż pracuje, ale jest cały czas rehabilitowany, walczy i jest bardzo dzielny. Jest po bardzo ciężkiej operacji, więc to wymaga czasu – wyznała aktorka „Klanu”.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Lewandowska pokazuje piersi publicznie! Czy to już nie przesada?!
Anna Wendzikowska kusi na Insta! Pokazała stanowczo za dużo!
Skandal! Chylińska się sprzedała? Mamy oświadczenie
Nikt tego nie wiedział! Karolak wyznał prawdę o…
Kożuchowska szczerze o swoim autorytecie. Nie uwierzysz o kogo chodzi!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →