Cezary Pazura ma dosyć! Non stop jest łączony z…

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Cezary Pazura to aktor aktualnie znany z takich filmów i serialów jak „Ślepnąć od świateł” w HBO lub filmu „Pitbull Ostatni Pies”. Już w nowym roku możemy ujrzeć „wujka Czarka” w wielkim powrocie na ekrany psów pt. „Psy III W Imię Zasad”. Nie ulega jednak wątpliwości, że zdecydowana większość polskiej publiczności kojarzy Pazure z takimi produkcjami jak choćby „13 Posterunek”, „Chłopaki nie płaczą” lub kultowe „Kariera Nikosia Dyzmy”. Można powiedzieć, że Pazura został zaszufladkowany w filmach stricte komediowych. Czy tak jest naprawdę, i jak z tym tematem radzi sobie znany aktor?

Cezary Pazura żałuję?

Cezary Pazura to przede wszystkim aktor aktualnie znany z takich filmów i serialów jak „Ślepnąć od świateł” w HBO lub filmu „Pitbull Ostatni Pies”.Z kolei już niebawem, bo w 2020 roku ujrzymy „wujka Czarka” w wielkim powrocie na ekrany psów pt. „Psy III W Imię Zasad”. Nie ulega wątpliwości, że w ostatnim czasie Pazura stara się uciec od łatki aktora znanego tylko i wyłącznie z produkcji komediowych. Aktor podkreśla, że za namową swojego przyjaciela chce robić to co jemy pasuje. Tak jest właśnie w wyborze produkcji, w których aktualnie występuje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Cezary Pazura to aktor aktualnie znany z takich filmów i serialów jak "Ślepnąć od świateł" w HBO lub filmu "Pitbull Ostatni Pies". "Psy III W Imię Zasad"...
Cezary Pazura/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zwycięzca „Big Brother” jako Wiedźmin? Internauci nie mają litości

-Wiele osób twierdzi, że Pazura to ten od komedii i kabaretu. A to przecież nie jest moja wina. W pewnym momencie za bardzo odcisnąłem się w pewnym gatunku i ludzie to zapamiętali. Niestety mało jest takich poszukiwaczy jak Krzysiek Skonieczny, którzy chcą zaryzykować. Tak jak kiedyś we wszystkich filmach grałem ja i Boguś Linda. Tak dziś też jest grupa aktorów, którzy pojawiają się w każdej produkcji – za każdym razem w podobnej roli. – wyznał Cezary Pazura.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ TEŻ: Siwiec przesadziła?! Fani bronią jej córki przed… nią samą!

Cezary Pazura wyznał także, że niedawno rozmawiał o angażu w jednym z filmów Patryka Vegi.

-Dlatego jestem tak zachwycony Krzyśkiem Skoniecznym – reżyserem „Ślepnąć od świateł” i Pawłem Czajorem, który reżyserował casting do tego serialu. Szanuję ich za to, że postanowili pójść pod prąd i pokazać inne oblicza aktorów. Jakiś czas temu rozmawiałem z Patrykiem Vegą i on też chciałby, żebym zagrał u niego coś wbrew temu, z czym jestem kojarzony. Na razie nie ma dla mnie propozycji, ale obiecał, że odezwie się, gdy coś wymyśli. – wyznał znany aktor.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Lewandowska pokazuje piersi publicznie! Czy to już nie przesada?!
Anna Wendzikowska kusi na Insta! Pokazała stanowczo za dużo!
Skandal! Chylińska się sprzedała? Mamy oświadczenie
Nikt tego nie wiedział! Karolak wyznał prawdę o…
Kożuchowska szczerze o swoim autorytecie. Nie uwierzysz o kogo chodzi!

/HBO

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →