Kurdej Szatan szaleje! Czy ma problem z alkoholem?

Barbara Kurdej Szatan znowu nadużyła alkohol? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość po przegranej w finale show „Taniec z Gwiazdami” udała się do jednego z warszawskich pubów. Przypomnijmy, że w finałowym odcinku Barbarę Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke zostali pokonani przez parę, którą tworzyli Damian Kordas i Janja Lesar. Zwycięzcy zdobyli Kryształową Kulę i cenne nagrody. Po wszystkim wszyscy uczestnicy najważniejszego odcinka programu udali się na wspólną imprezę, gdzie alkoholu i zabawy było w opór. Aktorkę w zabawie tym razem pilnował bacznie jej mąż – Rafał Szatan.

Czytaj też: To już wojna! Lewica wytacza ciężkie działa przeciw PiS! “Macie nam to oddać!”

Kurdej Szatan i alkohol

Barbara Kurdej-Szatan to przede wszystkim polska aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. Laureatka trzech Telekamer dla najlepszej aktorki oraz Złotej Telekamery. Aktorka od lat występuje w serialu TVP – M jak Miłość. Basia zasłynęła przede wszystkim z gry w reklamie popularnej sieci komórkowej. Dziś jest gwiazdą takich produkcji telewizyjnych jak choćby serial W Rytmie Serca oraz M jak Miłość. Do niedawna występowała w programie tanecznym – Taniec z Gwiazdami, gdzie niespodziewanie zajęła drugie miejsce.

Czytaj też: Michał Wiśniewski, czy alkohol dalej go niszczy?! To zdjęcie może przerazić!

W ubiegłym tygodniu cała Polska przeżywała wielki finał w programie Taniec z Gwiazdami. Od samego początku największą faworytką była Barbara Kurdej Szatan oraz jej partner Jacka Jeschke. Niestety ostatecznie popularna aktorka została pokonana przez parę, którą tworzyli Damian Kordas i Janja Lesar. Po wszystkim główni bohaterowie finału udali się do jednego z warszawskich lokali, gdzie miała miejsce wielka impreza. Wszyscy w pewnym momencie zapomnieli o tym, że przed chwilą zacięcie rywalizowali. Rozpusta była tak wielka, że w pewnym momencie gwiazdy tegorocznej edycji programu weszły na stół. Wszystko uwiecznili fotoreporterzy. Kilka godzin wcześniej gwiazda wylewała litry pretensji do zgromadzonych dziennikarzy.

Barbara Kurdej Szatan nadużyła alkohol? Gwiazda TVP i M jak Miłość po przegranej w show "Taniec z Gwiazdami" udała się do jednego z warszawskich pubów.
Kurdej Szatan/ screen YouTube
  • Wkurza mnie to, że wszyscy mówili, że jestem faworytką. A dlaczego, do cholery jasnej? Co z tego, że gram w serialu Polsatu? Każdy starał się tak samo – powiedziała Basia tuż po finale programu. – Produkcja programu też jest ciekawa, na kogo głosują ludzie i nie ma tu żadnych „ustawek” – dodała.

Aktorka przyznała także, że stawianie jej w roli faworytki źle wpłynęło na jej ostatni występ – Gdybym wygrała to czułabym się winna, że wygrałam, bo przecież to „ustawka” i tak naprawdę na to nie zasługuję. (…) Może to dobrze, że jednak nie wygrałam – podsumowała Kurdej-Szatan.

POLECAMY TAKŻE:

Roksana Węgiel szczerze o początkach kariery. Będziecie w szoku, co musiała robić!
Szok! Marta Manowska na porodówce! Zobaczcie sami!
Julia Wieniawa na plaży. Tak seksownie jeszcze nie było!
Siwiec zniszczona przez fanów! Zarzucają jej, że wykorzystuje dziecko!
Wojewódzki w jacuzzi nagimi kobietami! Gwiazdor oszalał na stare lata!

TVP

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →