Kurdej Szatan nie daje już rady! Choroba zaatakowała

Barbara Kurdej Szatan ma w planach drugie dziecko. Celebrytka już była pewna, że borelioza nie przeszkodzi jej w planach i że może powiększyć rodzinę, kiedy choroba znowu dała o sobie znać. Barbara Kurdej Szatan, którą TVP nieoczekiwanie wyrzuciło ze swoich programów, otwarcie mówi jaki wpływ na jej życie ma choroba. Kolejna ciąża jest jej marzeniem.

Kurdej-Szatan mówi otwarcie o swojej chorobie

Kurdej-Szatan opowiedziała jak wpływa na nią choroba.Była gwiazda TVP planuje dziecko ale ciąża jest w tej chwili niemożliwa.Powodem jest borelioza
Kurdej Szatan opowiedziała jak wpływa na nią choroba.Była gwiazda TVP planuje dziecko ale ciąża jest w tej chwili niemożliwa.Powodem jest borelioza

Aktorka i prezenterka telewizyjna od 5 lat zmaga się bowiem z chorobą, którą trudno wykryć i równie trudno wyleczyć . Ostatnio Kurdej-Szatan poczuła się jednak znacznie lepiej i uznała, że jest już zdrowa. Postanowiła więc ,że zacznie starać się o drugie dziecko. Celebrytka chce bowiem, aby jej córka miała rodzeństwo. Tym bardziej, że ich córeczka, 7-letnia Hania, niemal każdego dnia zadaje rodzicom pytanie o to, kiedy będzie miała siostrzyczkę lub braciszka .

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Francuz pokazał nagranie z Polski. Dziś to hit internetu! (wideo)

6 lat temu Kurdej-Szatan ukąsił kleszcz i zakaził chorobotwórczymi mikrobami i została u niej zdiagnozowana poważna choroba. Borelioza jest bardzo trudną chorobą do wyleczenia.

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie przeżywa trudny okres w życiu. TVP zerwało współpracę z aktorką, teraz natomiast ona sama wyznała, że ma problemy z zajściem w kolejną ciążę.

ZOBACZ TEŻ: Trzymajcie się krzeseł! Nowy kandydat na prezydenta mówi o wojnie z Japonią

„Antybiotyki na dłuższą metę osłabiają i wyniszczają organizm. Stosuję więc również dietę i zioła. Przede wszystkim trzeba jeść dużo witamin, dbać o siebie” – powiedziała aktorka w rozmowie z “Rewią”.

Aktorka nie ukrywa, że jest niesystematyczna w leczeniu. Ponosi tego poważne konsekwencje. Wciąż nie udało jej się pozbyć złośliwych bakterii. Być może właśnie dlatego druga ciąża o której tak bardzo marzy na razie pozostanie tylko w planach.

Źródło: https://gwiazdy.wp.pl

Zobacz również:

Potwierdzone: Macron przyjeżdża do Polski. Jaki jest cel wizyty?
Szok! Kuba Wojewódzki ogłosił to oficjalnie! Chodzi o dziecko!
Francja na skraju upadku! Służby straciły kontrolę. Przerażające dane
Gdańsk: Rozpędzony samochód wjechał w ludzi
Brawo! Jest ostra reakcja Andrzeja Dudy. To usłyszała cała Europa

, , , , ,