Wiśniewski chwali się synem! Będzie jak tata?

Michał Wiśniewski i jego syn Xavier Wiśniewski podbijają ponownie portal Instagram za sprawą publikacji lidera zespołu Ich Troje. Michał postanowił się pochwalić swoim jedynym synem, który nie dawno wszedł w dorosłość. Xavier na co dzień wciąż się uczy, lecz w wolnym czasie stara się pomagać swojemu ojcu, który bardzo mocno ceni pomocną dłoń swojego potomka. Bez wątpienia obu panów łączą ze sobą bardzo silne więzi. Xavier może również liczyć na niespodzianki ze strony ojca, który stara się dbać o syna. O swoich relacjach obaj panowie lubią mówić wprost w mediach społecznościowych. Tak było i w tym przypadku.

Czytaj też: Wojewódzki przesadził! Mieszkańcy tego miasta będą wściekli!

Michał Wiśniewski to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiego show biznesu. Muzyk kilkukrotnie był w związkach małżeńskich, w wyniku których do tej pory dochował się czwórki dzieci. Dwójkę – Xaviera i Fabienne posiada z byłą gwiazdą Ich Troje, którą bez wątpienia była Marta „Mandaryna” Mandrykiewicz. Kolejną dwójkę – Etiennette i Vivienne muzyk ma z Anną Świątczak, która również śpiewała w legendarnym zespole. Niedawno w sieci pojawiły się kolejne informacje na temat stanu potomstwa znanego piosenkarza. Najprawdopodobniej piąta pociecha artysty będzie owocem jego miłości z nową partnerką, którą jest tajemnicza Paulina.

Michał Wiśniewski i jego syn Xavier Wiśniewski podbijają ponownie portal Instagram za sprawą publikacji lidera zespołu Ich Troje.
Michał Wiśniewski/ screen YouTube

Czytaj też: Szokujące informację o Kubie i Annie z Rolnik szuka Żony!

Michał Wiśniewski i jego syn Xavier Wiśniewski podbijają ponownie portal Instagram za sprawą publikacji lidera zespołu Ich Troje. Ledwo dwa tygodnie temu obaj panowie wybrali się razem na mecz do Manchesteru, gdzie odbył się hit angielskiej ligi – mecz Manchester United kontra Liverpool FC. Cała wyprawa miała być prezentem dla Xaviera od ojca, który w ten właśnie sposób chciał podziękować potomkowi za olbrzymie wsparcie w najgorszych chwilach.

  • Wie, kiedy nalać mi wodę, wrzucić do niej lód, jak obchodzić się z kostiumami w garderobie. Czyta mi w myślach, niczego nie muszę dwa razy powtarzać – dodał. Piosenkarz przyznał wprost, że zadania jego syna tylko na pierwszy rzut oka wydają się być banalne. W rzeczywistości młody Wiśniewski jest przede wszystkim olbrzymim wsparciem dla swojego ojca, który w ostatnim czasie bardzo ciężko pracował, aby wyjść z finansowego kryzysu.

POLECAMY:

Budowa i remont - porównaj na Ceneo
Była żona Wiśniewskiego przerwała milczenie. To co ujawniła jest straszne
Adamczyk u Kuby. Wszyscy byli w szoku, co wyznał aktor!
Lewandowski otwiera nowy biznes. Nie uwierzycie co to!
Rolnik szuka Żony: Szok! Faworytka opuściła program!
Siwiec puściły nerwy! Zrugała swoich fanów

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →