Magda Gessler się nim nie chwali. Nie uwierzycie kim dla niej jest!

Magda Gessler to jedna z najbardziej popularnych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Mało kto wie, lecz Pani Magda Gessler ma również sławnego brata, którym jest polityk i działacz społeczny, Piotr Ikonowicz. Niegdyś rodzeństwo bardzo mocno starało sobie pomagać, lecz w ostatnim czasie z doniesień mediów wynika, że nie utrzymują ze sobą kontaktu. Gwiazdy TVN miało nawet nie być na ślubie brata! Czyżby rodzeństwo przestało utrzymywać ze sobą kontakt?

Czytaj też: Wojewódzki przesadził! Mieszkańcy tego miasta będą wściekli!

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka na antenie stacji TVN występuje od prawie dekady. W tym czasie prócz pracy w telewizji restauratorka zaczęła prowadzić szereg własnych interesów wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji oraz własną firmę zajmującą się produkcją. Bez wątpienia Magda Gessler to czysta kapitalistka, która po prostu wie jak się robi duże pieniądze. Jej przeciwieństwem jest jej jedyny brat – Piotr Ikonowicz.

Magda Gessler to jedna z gwiazd stacji TVN i Kuchenne Rewolucje. Magda Gessler ma sławnego brata, którym jest polityk i działacz społeczny,  Piotr Ikonowicz.
Magda Gessler/ screen YouTube

Czytaj też: Szokujące informację o Kubie i Annie z Rolnik szuka Żony!

Mało kto wie, lecz Pani Magda Gessler ma również sławnego brata, którym jest polityk i działacz społeczny, Piotr Ikonowicz. Niegdyś rodzeństwo bardzo mocno starało sobie pomagać, lecz w ostatnim czasie z doniesień mediów wynika, że nie utrzymują ze sobą kontaktu. Piotr to typowy działacz lewicy, który stara się pomagać najuboższym ludziom w tragicznych wydarzeń, które skomplikowały ich życie.

Magda Gessler: Kim jest dla niej Piotr Ikonowicz?

W 2000 kandydował w wyborach prezydenckich, w których uzyskał 38 672 głosy (0,22% poparcia), co dało mu 10. miejsce na 12 startujących kandydatów. Kandydował także do Sejmu w 2001 z samodzielniej listy PPS, uzyskując w Warszawie 899 głosów. Po porażce wyborczej złożył rezygnację z przewodniczenia PPS, a następnie wystąpił z partii. W 2003 znalazł się wśród inicjatorów powstania Nowej Lewicy. Aktualnie jest bardzo blisko związany z partią Razem oraz środowiskiem Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

POLECAMY:

Była żona Wiśniewskiego przerwała milczenie. To co ujawniła jest straszne
Adamczyk u Kuby. Wszyscy byli w szoku, co wyznał aktor!
Lewandowski otwiera nowy biznes. Nie uwierzycie co to!
Rolnik szuka Żony: Szok! Faworytka opuściła program!
Siwiec puściły nerwy! Zrugała swoich fanów
window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →