Przerażona Kurdej Szatan! Popek nie dał jej wyboru

Udostępnij:

Hip hop to specyficzny gatunek muzyki. Pochodzi z nizin społecznych, ale jego przedstawiciele bardzo często trafiają na salony. Potwierdzeniem tego jest choćby słynny raper, samozwańczy Król Albanii, Popek, który wpadł niedawno na plan serialu „W rytmie serca” (Polsat) i zrobił sobie fotkę z Barbarą Kurdej Szatan. Efekty tej wizyty można oglądać na profilu Popka na portalu Instagram.

Niewiele jest w Polsce gwiazd, które zajmowałyby tak odległe od siebie wizerunkowe bieguny, jak Popek i Basia Kurdej Szatan. Wytatuowany, poznaczony bliznami i posiadający przestępczą przeszłość raper i zawodnik MMA jest absolutnym przeciwieństwem słodkiej, subtelnej i sympatycznej aktorki.

Czytaj też: Skandal u Wojewódzkiego. Gość chciał wyjść ze studia

A jednak są rzeczy, które łączą obie gwiazdy. Jedną z nich jest ich udział w programie „Taniec z gwiazdami”. Popek zakończył swą taneczną przygodę na przyzwoitym trzecim miejscu, ale Barbara Kurdej Szatan chyba jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa i uważana jest za faworytkę do zwycięstwa te tej edycji programu.

Popek chyba onieśmielił Kurdej Szatan

Popek i Basia Kurdej Szatan na jednym zdjęciu! Król Albanii wrzucił na Instagram zdjęcia zrobione podczas wizyty na planie serialu "W rytmie serca" (Polsat)
fot: Barbara Kurdej Szatan, Popek, screen/ Instagram

Król Albanii i Kurdej Szatan mają jeszcze jedną łączącą ich cechę, bowiem ciągnie ich do kamer i choć Barbara Kurdej Szatan jest w tej materii znacznie bardziej doświadczona, widać, że Popek chciałby pójść w jej ślady.

Czytaj też: Magda Gessler już tak nie wygląda! Co się z nią dzieje?

Być może właśnie z tym faktem wiązała się jego ostatnia wizyta na planie serialu telewizji Polsat „W rytmie serca”, z której krótką relację zdał fanom na swoim profilu w serwisie Instagram. Jego fani nie omieszkali mu przy tym wypomnieć, że zamiast nagrywać nową płytę robi sobie zdjęcia z celebrytami.

Na fotografię z kontrowersyjnym raperem załapał się Piotr Fronczewski i właśnie Basia Kurdej Szatan, która chyba czuła się onieśmielona w obecności Króla Albanii, bo minę miała nietęgą…

źródło: Instagram

POLECAMY:

Gwiazda Ranczo przeszła metamorfozę! Jest nie do poznania
Wiśniewski i Sławomir skoczyli sobie do gardeł?! Interweniowała ochrona!
Basia Kurdej Szatan się nim pochwaliła. Fani są zachwyceni!
Weronika Rosati w bardzo skąpym bikini! Widać wszystko
Edyta Górniak zrobi to na oczach wszystkich! Po raz pierwszy w historii

, , , , ,