Olbrzymia wpadka Kurdej Szatan. Co ona na siebie założyła?!

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan i jej wpadka to temat numer jeden w plotkarskich mediach po prezentacji kolekcji duetu THECADESS. Czyżby gwiazda TVP i serialu M jak Miłość za bardzo posłuchała swoich stylistów, których wyraźnie trochę poniosło z pomysłem na stylizacje dla jednej z najbardziej popularnych polskich aktorek. Nie ulega wątpliwości, że w poprzednich kreacjach aktorka prezentowała się o niebo lepiej.

Barbara Kurdej Szatan to bez wątpienia jedna z największych gwiazd TVP i serialu M jak Miłość. W ostatnim czasie kariera Basi bardzo mocno poszła do przodu. W czerwcu 2014 aktorka była współprowadzącą 51. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Na dodatek przez ostatnie lata była prowadzącą licznych programów Telewizji Polskiej wśród których były: Kocham cię, Polsko!, The Voice of Poland, The Voice Kids i Dance Dance Dance. 30 czerwca 2019 poprowadziła koncert Przebojowe Opole.

Czytaj też: Wojewódzki szczerze o kobietach. Nikt się nie spodziewał takich słów

Barbara Kurdej Szatan i jej wpadka to temat numer jeden w plotkarskich mediach po prezentacji kolekcji duetu THECADESS. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość za bardzo posłuchała swoich stylistów. Kurdej-Szatan założyła zestaw przypominający dres, z którego uszyty jest koc. Składał się on z kurtki oraz spodni o długości 3/4, które kończyły się frędzlami. Miała też długie czarne kozaki. Niestety, ten strój całkowicie zepsuł sylwetkę aktorki.

Barbara Kurdej Szatan i jej wpadka to temat numer jeden w po  prezentacji kolekcji duetu THECADESS. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość przesadziła?
Kurdej Szatan/ źródło Instagram

Czytaj też: Lara Gessler pokazała za dużo. Widać niemal wszystko!

Aktualnie Barbara Kurdej Szatan jest występuje w show Taniec z Gwiazdami, gdzie według ekspertów jest główną kandydatką do osiągnięcia zwycięstwa. Wraz z nią do drugiego odcinka towarzyszył jej mąż Rafał Szatan, który niestety odpadł. Według ekspertów Basia Kurdej Szatan reprezentuje spośród wszystkich kandydatów najlepsze predyspozycje do tańca. Jesteście takiego samego zdania?

POLECAMY:

Wzruszająca reakcja Woźniak Starak na premierze filmu męża
Szok! Czy Magda Gessler myśli o odejściu z Kuchennych Rewolucji?!
Wendzikowska pokazała je publicznie. Internauci nie mieli dla niej litości!
Kurdej Szatan mocno oberwała! Nie mieli dla niej litości
Waldemar z „Rolnika” wyznaje prawdę! Dlatego odszedł

, , ,