Szok! Obrońcy zwierząt nie wybaczą tego Kurdej Szatan!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wpadka: Gwiazda serialu TVP2 „M jak miłość” Barbara Kurdej-Szatan naraziła się ostatnio obrońcom praw zwierząt. Kurdej-Szatan wzięła udział w kampanii reklamowej szamponu Head&Shoulders. Celebrytka ma wykształcenie aktorskie ,ukończyła także Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie.  Mogliśmy ją oglądać w wielu polskich serialach takich jak  „Na dobre i na złe” , „Plebania  czy „Pierwsza miłość”. Obecnie jest jedną z uczestniczek  programu „Taniec z gwiazdami”. Na swoim profilu Instagram chętnie dzieli się swoimi przeżyciami z show.

Kurdej-Szatan została ambasadorką firmy Procter and Gamble reklamując szampon Head&Shoulders. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt ,że kosmetyki te są testowane  na zwierzętach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej-Szatan i jej wpadka na portalu Instagram

Wpadka: Kurdej-Szatan gwiazda M jak Miłość (TVP2) oraz programu Taniec z gwiazdami (Polsat) zalicza olbrzymią wpadkę na portalu Instagram.
Fotografia Barbara Kurdej-Szatan, screen YouTube

Wejście Procter and Gamble na wart 32 miliardy dolarów chiński rynek kosmetyków wiąże się z kosztem życia tysięcy zwierząt. W Unii Europejskiej obowiązuje zakaz testowania kosmetyków na zwierzętach natomiast w Chinach rząd wymaga od producentów testowania każdego nowego kosmetyku na zwierzętach. Chiny są jedynym krajem gdzie istniej taki wymóg.

Procter and Gamble wypuściło serię szamponów Head&Shoulders którego twarzą jest obecnie gwiazda serialu  TVP2 „M jak miłość” Kurdej-Szatan.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aktorka tłumaczy na swoim profilu Instagram, że jednym z jej warunków było zapewnienie przez firmę P&G ,że marka nie testowała kosmetyków na zwierzętach.

Zobacz również: Kurdej Szatan puściły nerwy! Fani są na nią wściekli

Kurdej-Szatan skonfrontowała się z zarzutami na Instagramie :

„Droga moja ekipo Instagramowo-facebookowa ! Muszę poruszyć ważny i dość kontrowersyjny ostatnio temat. Jako, że traktuję Was bardzo poważnie i przede wszystkim po przyjacielsku … po ostatnich Waszych wątpliwościach i oburzeniu, pragnę wyjaśnić kilka kwestii.
Po pierwsze – wiecie przecież, że zawsze angażuję się we wszelkie projekty promujące dbanie o nasze środowisko, sprzątanie ziemi, recykling, zdrowe odżywianie ( no może prócz kebaba raz na rok ), aktywność fizyczną. Kocham zwierzęta ! Nie dam zrobić im krzywdy. Przed podpisaniem umowy reklamowej jednym z moich warunków było, aby marka nie testowała na zwierzętach. Takie zapewnienie otrzymałam”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Fani pozostali krytyczni w swoich komentarzach:

„A ja z przyjemnością Cię informuję ,że robisz źle i pieniądze w życiu to nie wszystko. Promując ten produkt zgadzasz się na testy na zwierzętach, ale widocznie Ciebie to nie rusza”

„Szampon testowany na zwierzętach , podziękuję”

„Jak możesz reklamować kosmetyki testowane na zwierzętach”

Czytaj też : Kurdej Szatan ostro przegięła! Widzowie programu „Taniec z Gwiazdami” mają jej dość

Barbara Kurdej-Szatan w przeszłości brała udział w akcjach charytatywnych na rzecz ochrony praw zwierząt między innymi w akcji  zaprzestania hodowli klatkowej .

A wy jak myślicie ? Czy gwiazda obecnej edycji „Tańca z gwiazdami” miała świadomość ,że szampon którego jest teraz ambasadorką był testowany na zwierzętach?

Źródło : Pikio.pl

Tagi: Barbara Kurdej-Szatan , Taniec z gwiazdami ,TVP2,Instagram

Polecamy również:

Wiśniewski wrócił do byłej żony?! Co na to Paulina?
Wielka porażka opozycji w UE! PiS świętuje wygraną
Szok w Rolnik szuka Żony. Zostawił wybrankę dla byłej!
TVP podjęło decyzję. Marlena i Seweryn wyrzuceni?!
Wojewódzki ostro o Kościele Katolickim. Padły mocne słowa!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →