Kwiatkowski zdobył się na wyznanie w „The Voice Kids” – Cleo zamurowało

Program TVP2 „The Voice Kids” bije rekordy popularności wśród widzów. Jedną z jego mocnych stron są trenerzy, bowiem drużyny w „The Voice Kids” prowadzą Dawid Kwiatkowski, Cleo, oraz Baron i Tomson, których znamy także z „dorosłej” wersji show, „The Voice of Poland”. Gwiazdy przyzwyczaiły nas już do tego, że między nimi dochodzi do zabawnych interakcji, ale to, co ostatnio Kwiatkowski wyznał Cleo zaskoczyło wszystkich.

Czytaj też: Ogromny cios! Jest decyzja ws Królikowskiego. Fani we łzach

Siłą muzycznych show TVP2 „The Voice of Poland” i „The Voice Kids” jest, oczywiście oprócz utalentowanych uczestników, charyzma trenerów, ale mało którą może się równać tej, jaką wykazuje się Dawid Kwiatkowski. Młody gwiazdor wykazuje się mocnym zaangażowaniem w program, ale ostatnio powiedział coś, co zaskoczyło chyba nawet jego samego.

Dawid Kwiatkowski wnosi do „The Voice Kids” masę pozytywnej energii

Dawid Kwiatkowski wyznał Cleo w "The Voice Kids" (spin-off "The Voice of Poland" TVP2) coś, co sprawiło, że wokalistkę zamurowało.
fot.: Dawid Kwiatkowski, screen/ Instagram

W ostatnim odcinku „The Voice Kids” Kwiatkowski zdobył się na wyznanie wobec Cleo, które sprawiło, że wszystkim odjęło mowę. Miało to miejsce po piosence 14 letniej Emilki, której wykonanie ujęło za serce trenerów. By przekonać ją, by dołączyła do jego drużyny, Kwiatkowski powiedział coś, co sprawiło, że Cleo łzy stanęły w oczach.

Czytaj też: Nowe „Dance, Dance, Dance”. Ich się tam nie spodziewałeś

Przed kamerami „The Voice Kids” Kwiatkowski powiedział Cleo, że jest jej wielkim fanem, i że uwielbia jaj piosenki, i że kocha spędzać z nią czas. Piosenkarka nic nie odpowiedziała, ale widać było wyraźnie, że jest wzruszona. Później Kwiatkowski dodał, że chciałby słuchać Emilki tak, jak teraz słucha Cleo, czym chyba ją przekonał, bowiem ostatecznie znalazła się ona w jego drużynie.

Czyżbyśmy byli świadkami narodzin nowej, wielkiej przyjaźni w polskim show-businessie?

źródło: lelum.pl

POLECAMY:

PILNE: Yad Vashem zareagował na nieobecność Dudy
Edyta Górniak ma romans? Wyciekły jej czułe zdjęcia ze znanym przystojniakiem
Sylwia Spurek ostro przesadziła! Teraz czeka ją proces z rodzinami ofiar obozów
Maja Rutkowski zdecydowała się wyznać prawdę o ślubie i wspólnym życiu
„Seryjny samobójca?” Lista osób, które zginęły w dziwnych okolicznościach

, , , ,