Kamil Lemieszewski z show „Big Brother” już tak nie wygląda! Co za zmiana

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys z „Big Brother” wstąpili jakiś czas temu w związek małżeński, zwycięzca z „Big Brother” zmienił się nie do poznania, czy to udana metamorfoza?

Kolorowi, kontrowersyjni, mają swój świat- tak można powiedzieć zarówno o Kamilu jak i Ewie, którzy skradli serca widzów ostatniej edycji reality show TVN. Nie ulega wątpliwości, że gdyby nie perypetie pary program „Big Brother” byłby o wiele mniej ciekawy. Z zapartym tchem wszyscy obserwowali rozwój sytuacji pomiędzy dwojgiem zafascynowanych sobą ludzi.

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys z programu „Big Brother” stworzyli związek

Ostatecznie na oczach widzów doszło do rozpadu dość bliskiej relacji pomiędzy dwojgiem z pozoru zakochanych w sobie ludzi. Wszystko za sprawa Ewy, która nie do końca była przekonań, czy chce wiązać się na stałe z Kamilem. Sprawa wyklarowała się dopiero po zakończeniu ostatniej edycji Big Brother. Z profilu na Instagramie Kamila Lemieszewskiego, jego fani dowiedzieli się, że on i Ewa Kępys pobrali się!

Zobacz również: Sensacyjne wieści! Roksana Węgiel właśnie to skomentowała

Od tej pory zdają się być nierozłączni. Wiele osób w komentarzach nie życzy im jednak dobrze. „Szybki ślub, szybki rozwód” – czytamy jeden z komentarzy pod zdjęciem aktora. Podobnych komentarzy jest dużo więcej. Obserwujący rozwój kariery zwycięzcy Big Brothera nie do końca wierzą w sukces związku pary.

Lemieszewski zmienił wygląd, udana metamorfoza?

Jeszcze jedna rzecz w ostatnim czasie przykuła uwagę internautów, mianowicie metamorfoza jaką przeszedł Lemieszewski. Przez wielu określona mianem „nieudanej”. Aktor znowu przefarbował włosy. W opinii wielu internautów, mężczyzna wygląda po prostu źle.

A wy co sądzicie na temat nowego wyglądu Kamila? Porażka czy hit?

Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys z "Big Brother" wstąpili w związek małżeński, zwycięzca z Big Brother zmienił się nie do poznania, czy to udana metamorfoza?
Kamil Lemieszewski i Ewa Kępys z „Big Brother” wstąpili w związek małżeński, zwycięzca z Big Brother zmienił się nie do poznania, czy to udana metamorfoza?

źródło: Instagram

Polecamy także:

Nowe zgony i zakażenia. Ministerstwo podało dane

,,A gdyby Smoleńsk przydarzył się Anglii…”. Ten tekst podbija sieć

To może Cię również zainteresować:

Roksana Węgiel ostro skrytykowana! Zapamięta to na długo

Kopią masowe groby na rozkaz władz. Nadchodzi najgorsze

Czytaj też:

Michał Wiśniewski wyznał koszmarną prawdę na żywo. Wszystkich zatkało

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →