Cała prawda o rozwodzie Liszowskiej. Były mąż przerwał milczenie

Były mąż Liszowskiej wyjawia jaka była tajemnica związana z ich rozstaniem, nie wiadomo, czy Liszowska jest z tego powodu zadowolona. Joanna Liszowska jest znana między innymi z serialu „Przyjaciółki” jak do tej pory milczała uważając, że rozwód, jej ex mąż oraz problemy związane z rozstaniem są zbyt prywatne, żeby poruszać je publicznie.

Liszowska: Jak naprawdę wyglądał rozwód, były mąż zdecydował się na komentarz

Joanna Liszowska do tej pory nie dzieliła się informacjami dotyczącymi swojego rozwodu ze szwedzkim milionerem. W ostatnim czasie głos zabrał jednak jej były mąż. Wyznał jaka była prawda związana z ich rozstaniem. W zeszłym roku w maju Liszowska znana z serialu „Przyjaciółki” poinformowała, że odbył się jej rozwód i że wraca do kraju, a jej były już mąż zostanie w Szwecji.

Od dłuższego czasu plotkowano o tym, że ich związek przeżywa kryzys. Dlatego aktorka chciała sama odnieść się do tej sytuacji. Liszowska chciała zachować ich rodzinne problemy tylko dla najbliższych- była to prywatna tajemnica.

Niespodziewanie milczenie postanowił przerwać były mąż Liszowskiej Ola Serneke, który udzielił wywiadu w szwedzkich mediach.

Liszowska ukrywała informacje o rozwodzie i jej byłym mężu

Mamy dobre relacje jako przyjaciele i rodzice naszych córek. Zdecydowaliśmy kilka lat temu, kiedy rozpoczął się rozwód, że należy się skupić na dzieciach i zdecydowanie nie powinniśmy się kłócić i być samolubnymi”

– wyznał milioner

Ola Serneke wyjawił też smutne powody ich rozwodu:

Czytaj też: Wojewódzki się wygadał – jest już nowa dziewczyna. To była kolegi

„Głównym powodem rozwodu było to, że moja firma zajęła mi wiele czasu. Nie mogłem być tak obecny, jak chciałem. Ani z Joanną, ani z dziećmi. I to jest wysoka cena do zapłacenia, zarówno dla mnie, jak i dla nich”

Były mąż wyjawia jaka była tajemnica rozwodu, Asia Liszowska znana z serialu Przyjaciółki, milczała - rozwód i jej ex mąż oraz problemy były zbyt prywatne
Joanna Liszowska, screen/ YouTube

Źródło: pomponik.pl

Tagi: Joanna Liszowska, mąż, rozwód

POLECAMY:

Ida Nowakowska powiedziała zbyt wiele o mężu? Szok

Tak kiedyś zarabiał Martyniuk. Nikt tego nie wiedział

Wieniawie puściły nerwy. Rzuciła się na fanów i media

To dlatego Wiśniewski został bankrutem. Szokująca prawda

Nie żyje 15-letnia aktorka. Ta śmierć to wstrząs dla całego świata

Barbarzyństwo! Grób Kazimierza Kutza zdewastowany

, , , ,