Wieniawie puściły nerwy. Rzuciła się na fanów i media

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa to przede wszystkim gwiazda seriali „Rodzinka.pl” w TVP oraz „Zawsze Warto” w telewizji Polsat. Julia Wieniawa jest również bardzo aktywna na portalu społecznościowym Instagram, gdzie jej profil jest obserwowany przez ponad 1.5 miliona internautów. Jest to bez wątpienia wynik, który może robić gigantyczne wrażenie. Z pewnością jego rezultat jest bezpośrednio związany z bardzo dużą popularnością Julki. Niestety trzeba również zaznaczyć, że wysoka popularność niesie za sobą również liczne konsekwencje w postaci plotek i tak zwanych „półprawd”. Przekonała się o tym niedawno młoda aktorka, kiedy na jej temat powstało wiele dywagacji dotyczących jej dalszej przyszłości.

Julia Wieniawa to w sporej mierze gwiazda seriali „Rodzinka.pl” w TVP oraz „Zawsze Warto” w telewizji Polsat. Julia Wieniawa jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na samym portalu społecznościowym Instagram jej codzienne poczynania są śledzone przez grono, aż 1.5 miliona internautów. Niestety niedawno Julia pośrednio do nich oraz również i do mediów miała bardzo duże pretensję dotyczące powstałych na jej temat plotek. Chodziło dokładnie o przyszłość młodej gwiazdy w sferze edukacji. Doniesienia medialne miały sugerować, że Julka nie jest zainteresowana kontynuacją nauki. Te plotki bardzo poważnie zdenerwowały aktorkę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa nie wytrzymała na portalu Instagram

Co to za bzdura? Przestańcie pisać o rzeczach, o których nawet nie wiedziałam. Robicie ze mnie pustą kretynkę takimi nagłówkami. To mnie naprawdę boli. Może zanim coś napiszecie, to zapytajcie u źródła, czyli u mnie, jaka jest prawda? 

– napisała zdenerwowana Wieniawa na swoim InstaStories.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie ulega wątpliwości, że tego typu sytuację są dla Julki bardzo krzywdzące. Wieniawa niejednokrotnie podkreślała, że jej marzeniem jest podjęcie studiów w szkole aktorskiej.

Kim jest Wieniawa?

Julia Wieniawa, to przede wszystkim polska aktorka niezawodowa, piosenkarka, prezenterka telewizyjna i celebrytka. Jej profil na portalu społecznościowym Instagram obserwuje ponad 1.5 miliona internautów. Julia Wieniawa debiutowała w występach scenicznych w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym „Roma”. Zyskała rozgłos po roli Pauli w serialu „Rodzinka.pl”, w którym gra od 2012 do dziś. Z kolei od 2019 roku jest jedną z głównych gwiazd serialu „Zawsze Warto”.

CZYTAJ TAKŻE:  Ostrzeżenie IMGW: Będzie niebezpiecznie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Julia Wieniawa to gwiazda Rodzinka PL w TVP oraz Zawsze Warto w telewizji Polsat. Julia Wieniawa jest aktywna na portalu społecznościowym Instagram...
Julia Wieniawa/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Wyciekła tajemnica „Sanatorium Miłości”, Iwona się wygadała

Polska wystosowała oficjalne pismo do Rosji ws Smoleńska

CZYTAJ TAKŻE:

Lech Wałęsa nawołuje do buntu. Internauci nie zawiedli

Zaskoczenie! Wiadomo kto zastąpi Kurdej-Szatan w „Dance Dance Dance”

Kompromitacja – Kinga Rusin pogrążyła się ostatecznie. Co na to TVN?

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →