Ida Nowakowska powiedziała zbyt wiele o mężu? Szok

Ida Nowakowska i jej mąż, Jack Herndon robią furorę w sieci. Ida Nowakowska to przede wszystkim gwiazda TVP i takich programów jak „The Voice Kids”, „Pytanie na śniadanie” oraz „Dance Dance Dance”. Nie ulega wątpliwości, że zatrudnienie tancerki przez telewizję publiczną było strzałem w dziesiątkę. Ida bardzo szybko zjednała siebie miliony widzów TVP. Dziś stara się iść za ciosem i wciąż rozwijać swoją karierę w telewizji. Jeszcze rok temu była tylko jurorem w programie „Dance Dance Dance„. Dziś ma już do dyspozycji dwa kolejne wielkie programy TVP. Nowa gwiazda pokazała się niedawno z mężem. Trzeba jednak zaznaczyć, że jest to dosyć rzadki widok. Kim jest Jack Herndon?

Ida Nowakowska to przede wszystkim nowa gwiazda TVP i programów telewizyjnych takich jak „The Voice Kids„, „Pytanie na śniadanie” oraz „Dance Dance Dance”. Niedawno prezenterka pojawiła się na charytatywnym „balu u Dziennikarza”. Na imprezie towarzyszył jej mąż, Jack Herndon, który na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. W rozmowie z mediami prezenterka postanowiła wypowiedzieć się na temat jej małżeństwa zawartego w 2015 roku. Tancerka wyjawiła dlaczego rzadko pojawia się z mężem na czerwonym dywanie.

„Bardzo kocham swojego męża i lubię o nim mówić. Jest to ważna część mojego życia […] Jednocześnie on nie do końca lubi się pokazywać publicznie. To nie jest tak, że próbujemy się ukrywać. On lubi czasami ze mną wyjść i to, że możemy się wspólnie pokazać, sprawia mu przyjemność. Ale z drugiej strony – robi to tylko raz na jakiś czas
Ma całe swoje życie i jest bardzo zajęty. Uczy się, pracuje. Ma swój własny świat, dlatego nie do końca uczestniczy na co dzień w moim. Ale wspiera mnie, ile tylko może.”

– mówiła Ida Nowakowska.

Ida Nowakowska i jej mąż, Jack Herndon

Gwiazda TVP przyznała, że niestety na co dzień nie mieszka z mężem. Wszystko jest spowodowane tym, że:

„każdy z nas ma własną ścieżkę i się spełnia.”

Czytaj też:  Kompromitacja – Kinga Rusin pogrążyła się ostatecznie. Co na to TVN?

„Wszystko idzie w tym kierunku, żeby być na co dzień razem. Podchodzimy do tego bardzo poważnie, ale każdy z nas ma własną ścieżkę i się spełnia. Uważam, że najważniejsze w związku jest to, żeby się wspierać. Pomagać wzajemnie w realizowaniu marzeń. Wtedy jest prawdziwe szczęście. Związek na odległość często wymaga podejścia dyplomatycznego, więc to jest ciężka sztuka. Ale jeśli wychodzi, to daje wielką satysfakcję, myślę, że największą w życiu”

– mówiła Ida Nowakowska.

Ida Nowakowska i jej mąż, Jack Herndon robią furorę w sieci. Ida Nowakowska to przede wszystkim gwiazda TVP  oraz The Voice Kids   Pytanie na śniadanie.
Nowakowska/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Wyciekła tajemnica „Sanatorium Miłości”, Iwona się wygadała

Polska wystosowała oficjalne pismo do Rosji ws Smoleńska

CZYTAJ TAKŻE:

Lech Wałęsa nawołuje do buntu. Internauci nie zawiedli

Zaskoczenie! Wiadomo kto zastąpi Kurdej-Szatan w „Dance Dance Dance”

Ostrzeżenie IMGW: Będzie niebezpiecznie

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →