Łukasz z „Rolnik szuka żony” ujawnił tajemnicę! To kazał mu zrobić reżyser

Udostępnij:

Program TVP „Rolnik szuka żony” bije rekordy popularności, bowiem cechuje go autentyczność i prostolinijność, o jakie coraz trudniej w telewizji, a także urok prowadzącej, którą jest Marta Manowska. To, czy program „Rolnik szuka żony” faktycznie pozbawiony jest ingerencji okrywa tajemnica, której rąbka postanowił uchylić jeden z uczestników, Łukasz Sędrowski.

Łukasz był uczestnikiem 5. edycji programu

Łukasz Sędrowski, uczestnik show TVP "Rolnik szuka żony" zdradził, co kazała mu zrobić Marta Manowska i reżyser, choć miała to być tajemnica
fot.: Łukasz Sędrowski, screen/ Instagram

Łukasz Sędrowski opowiedział o swoim udziale w programie oraz o tym, jak wyglądało jego życie pod okiem kamer. Okazuje się, że ani producenci, ani Manowska nie naciskali, by uczestnicy show „Rolnik szuka żony” zachowywali się w określony sposób. Naturalność to bowiem znak rozpoznawczy programu. Była tylko jedna sytuacja, w której Łukasz został poproszony, by pocałował swoją wybrankę, Agatę, ale oprócz tego, nie było żadnych innych nacisków.

TVP pewnie nie była szczęśliwa, że ta tajemnica programu „Rolnik szuka żony” ujrzała światło dzienne, ale z drugiej strony nie było to chyba nic wielkiego, skoro on i Agata i tak mieli się ku sobie.

Łukasz ujawnił tajemnicę programu „Rolnik szuka żony”

Niestety, ostatecznie ich związek nie przetrwał próby czasu, ale mężczyzna twierdzi, że udział w programie był dla niego bardzo ważny.

Czytaj też: Królowa Elżbieta pogrążyła Meghan i Harry’ego! Bezwzględny cios

Sam fakt, że samotny facet z małej wioski mógł pokazać się przed milionami telewidzów świadczy, że program jest potrzebny. „Rolnik szuka żony” pomaga mężczyznom takim jak Łukasz zyskać nieco pewności siebie i wyjść z cienia samotności.

źródło: pikio

POLECAMY:

Magda Gessler szokuje! To dlatego rozstała się z mężem

Szokujące słowa szefowej sztabu Dudy. Pogrążyła prezydenta

Anna Mucha pożegnała Królikowskiego. Nikt nie może w to uwierzyć

Prokop broni Quebo. Jego wygląd to ustawka?

PILNE: Atak w Niemczech. Wielu zabitych. Przerażające fakty o sprawcy

Niesamowite odkrycie w biblijnym mieście. Świat nauki w szoku

, ,