Magda Gessler otwiera nowy biznes. Niestraszny jej koronawirus?

Magda Gessler – gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje otwiera kolejny lokal swojej lodziarni spod szyldu „Ice Queen”.

Czytaj też: Wiernych zatkało gdy ksiądz zaczął mówić o „9 idiotach na prezydenta” (wideo)

O nowym interesie Magdy Gessler było głośno już rok temu, kiedy to znana w całej Polsce restauratorka otworzyła jeden z pierwszych lokali w Warszawie. Impreza była bardzo głośna, a jej głównym zadaniem było przede wszystkim wypromowanie nowej marki znanej celebrytki.

Dziś w związku z zbliżającymi się wakacjami Magda Gessler podjęła decyzję o dalszym rozwijaniu swojego młodego biznesu. Gdzie tym razem powstanie nowy punkt z lodami przepisu Pani Magdy?

Magda Gessler to kobieta orkiestra. Znana restauratorka od dawna prowadzi szereg interesów wśród, których można wyróżnić między innymi sieć restytucji czy rozlewnie alkoholi.

Magda Gessler i Ice Queen

Z kolei od roku w tym gronie można również wyróżnić własną firmę Pani Magdy zajmującą się sprzedażą lodów. Rok temu bardzo głośno było w mediach o otwarciu pierwszego punktu sprzedaży w Warszawie. Teraz znana restauratorka ma zamiar w dalszym ciągu rozwijać swój interes i nie jest jej straszny w tej kwestii nawet koronawirus.

Nowy punkt sprzedaży lodów spod szyldu „Ich Queen” ma powstać w Poznaniu niedaleko Galerii MM na ul. św. Marcin 15. Restauratorka dla pierwszych 100 klientów przygotowała olbrzymią niespodziankę w postaci darmowych zakupów lodów.

To przede wszystkim smak mojego dzieciństwa… Odtworzyłam recepturę mojej prababci, która spędziła we Włoszech, na Sardynii całe swoje życie i zawładnięta tym niezwykłym miejscem, jego kolorami, świeżością, intensywnością stworzyła pyszne lody… Puszyste, naturalne, zdrowe, przepełnione soczystością owoców, słodyczą czekolady, czy esencją prawdziwej wanilii… Tę wyjątkową recepturę na grunt polski przeniosła moja babcia Halina. To ona, w 1947 roku, otworzyła kawiarnię „Pionierka” w Słupsku. Odważna, bezkompromisowa pokazała mi, że trzeba dążyć za marzeniami. Wyczarowywała tam najwspanialsze smaki niczym wróżka!

mówi Magda Gessler.

Z czego są lody gwiazdy TVN?

Lody firmy Magdy Gessler są wykonywane wyłącznie z naturalnych składników.

Zobacz również: Pilne: Informacje na temat kolejnych etapów odmrażania

 Waniliowe są z laską prawdziwej wanilii, a sorbety ze świeżych, sezonowych owoców, przez co możemy liczyć na bogatą i zmienną ofertę Jak wiemy z programu „Kuchenne rewolucje” Magda nie toleruje chemii i sztucznych dodatków, dlatego skład jej lodów jest prosty, przeważnie z trzech, czterech składników 

– mówi Przemysław Jakubowski z Ice Queen Magda Gessler Poznań

Magda Gessler - gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje otwiera kolejny lokal swojej lodziarni spod szyldu "Ice Queen".
Magda Gessler – gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje otwiera kolejny lokal swojej lodziarni spod szyldu „Ice Queen”./ screen YouTube

Źródło: Onet

Polecamy także:

Szumowski stanowczo o szczepionkach na koronawirusa. Nie wszystkim to się spodoba

Uwaga: Służby będą pukać do waszych drzwi. Zaczęli pilne poszukiwania

Pilne: Przedłużono ważny zakaz! Duże ograniczenia

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →