Wieniawa znowu ma innego! Nie uwierzysz do kogo wróciła…

Julia Wieniawa i Antek Królikowski znowu są razem, ostatnio pisaliśmy o tym, że obecny partner Julii zakończył poprzedni związek. Teraz plotka głosi, ze aktorzy wrócili do siebie. Jak to możliwe?

To była wielka miłość, Antek Królikowski i Julia Wieniawa, tworzyli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Para miała wielkie plany na przyszłość, młodzi zdążyli nawet adoptować pas. Dlatego ich rozstanie było dla wszystkich takim szokiem. Najbardziej zawiedziona była Małgorzata Ostrowska-Królikowska, mama Antka, która bardzo polubiła Julkę.

Czytaj też: Wałęsie puściły nerwy! Wściekły powiedział co sądzi o Polakach i wynikach wyborów

Ani Julia, Ani Antek nie chcieli komentować powodów rozstania, oboje zgodnie stwierdzili tylko, że mimo tego, iż ich miłość się wypaliła, postanowili nadal być dobrymi przyjaciółmi. Po zerwaniu z Antkiem, Wieniawa po jakimś czasie znalazła nową miłość. Był to gitarzysta zespołu Afromental Aleksander Milwiw Baron. Antek natomiast poznał dziewczynę z poza branży, Anię Dąbrowską, wydawało się, że oboje znaleźli szczęście, ale ich związki nie przetrwały próby czasu.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski kolejny raz są razem?

Julka rozstała się z Baronem jeszcze w lecie zeszłego roku i od tamtego czasu pozostawała singielką. Co prawda widywano ją z Maciejami Musiałem i Musiałowskim, ale nie stworzyła z nimi stałego związku. Antek natomiast dopiero niedawno rozstał się z Dąbrowską. Jednak los jest przewrotny i Julia Wieniawa, a także jej dawny partner Królikowski znowu mogą być razem, jednak ich nowy związek jest czysto zawodowy. Para ma grać role zakochanych w nowym filmie Miłość Ma Cztery Łapy.

Zobacz również: Ewa Minge ma nową twarz. Zabieg pokazała na Insta

Na razie nie wiemy za wiele o tym filmie. Ma to być komedia romantyczna, w której główne role mają grać właśnie Julia Wieniawa, a także Antek Królikowski. Wiadomo jedno, przed aktorami wiele romantycznych i gorących scen. Może jednak uczucie, które kiedyś było między nimi kolejny raz zakiełkuje?

Jak myślicie, czy wspólna praca na planie zdjęciowym i wiele wspólnych romantycznych scen może spowodować, że Antek Królikowski i Julia Wieniawa znowu będą razem i stworzą szczęśliwy związek?

Źródło: Interia

Polecamy także:

Gąsiewska wrzuciła półnagie zdjęcie z ogrodu. Fani od razu zauważyli, że coś jest nie tak!

Tatiana Okupnik poważnie chora? Ostatnie zdjęcia zszokowały fanów

„The Voice of Poland” już nie będzie takie samo. Wielkie zmiany

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →