Magda Gessler zaatakowana. Dostała poniżej pasa

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler, gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje wywołała skandal? Bez wątpienia restauratorka dla tysięcy, a może i milionów Polaków stanowi autorytet w dziedzinie szeroko pojętej gastronomii. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, Pani Magda niejednokrotnie udowodniła, że posiada bardzo dużą wiedzę na temat gotowania i prowadzenia restauracji. Niestety w ostatnim czasie jej autorytet został bardzo poważnie narażony. Portale Pudelek.pl oraz Wykop.pl postanowiły nagłośnić wypowiedzieć byłej pracownicy Magdy Gessler, która podważała kompetencję swojej byłej szefowej. Jej zdaniem gwiazda TVN nie powinna prowadzić programu Kuchenne Rewolucje w TVN. Na te słowa prędko zareagowała popularna restauratorka.

Nie ulega wątpliwości, że Magda Gessler w dziedzinie gastronomii potrafi niejedną osobę zaskoczyć swoją wiedzą. Niestety okazuje się, że nie dla wszystkich Magda Gessler jest autorytetem w tej dziedzinie. W ostatnich dniach w mediach wybuchł skandal, w którym główną bohaterką okazała się być gwiazda TVN. Chodzi dokładnie o wypowiedź byłej pracownicy restauratorki. Kobieta stwierdziła, że Pani Magda nie powinna prowadzić programu Kuchenne Rewolucje w TVN, ponieważ sama ma bardzo poważne problemy w swoich restauracjach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czasem brakowało pieniędzy dla dostawców. Pani Magda mówiła wtedy, żeby wziąć fakturę na przelew i zmienić dostawcę. Tłumaczyła, że wszyscy tak robią – wyjawiła kobieta, o czym można przeczytać na portalu Wykop.pl

Z kolei sama Magda Gessler twierdzi, że w tej sprawie nie ma sobie nic do zarzucenia. Podkreśliła również, że jedyną osobą, która może ją krytykować, jest jej syn – Tadeusz Müller.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler, gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje wywołała skandal?

Tylko mój syn może mnie krytykować. Często biorę jego słowa pod uwagę, bo jest mądrym człowiekiem – wyznała.

CZYTAJ TAKŻE:  Ostrzeżenie IMGW: Będzie niebezpiecznie

Nie warto robić takim ludziom reklamy. To osoby, które nie dają sobie rady z własną rzeczywistością, więc chcą ją eksponować na całym świecie. Niech zło zginie, a dobro i piękno niech królują. Byłam bardzo dobra dla tych ludzi, ale oni nie potrafili tego docenić – zripostowała prowadząca „Kuchennych Rewolucji”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler podkreśliła również, że w jej interesie tylko ona może rządzić.

Nikt nie będzie u mnie rządził. Trzeba być autorytetem, żeby robić jakieś rewolucje. Nie ma takiego autorytetu w Polsce, który mógłby u mnie przeprowadzić rewolucję. Jak komuś się nie podoba, to niech sobie robi rewolucję u siebie. Ja jestem ze wszystkiego zadowolona. To jest jedyne miejsce w Polsce, które ma swój niepowtarzalny klimat i się nie starzeje. Jest zawsze modne, bo ma klasę – podsumowała gwiazda TVN.

Magda Gessler, gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje wywołała skandal? Bez wątpienia restauratorka dla tysięcy,  a może i milionów Polaków stanowi...
Magda Gessler/ screen YouTube

Tagi: Magda Gessler skandal, TVN

POLECAMY TAKŻE:

Wyciekła tajemnica „Sanatorium Miłości”, Iwona się wygadała

Polska wystosowała oficjalne pismo do Rosji ws Smoleńska

CZYTAJ TAKŻE:

Lech Wałęsa nawołuje do buntu. Internauci nie zawiedli

Zaskoczenie! Wiadomo kto zastąpi Kurdej-Szatan w „Dance Dance Dance”

Kompromitacja – Kinga Rusin pogrążyła się ostatecznie. Co na to TVN?

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →