Nie do wiary! Magda Gessler zdradza jakie niespodzianki robi jej syn

Magda Gessler i jej syn robią także furorę wśród fanów gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje. Tadeusz Müller to syn gwiazdy komercyjnej stacji z jej pierwszego małżeństwa z Volkhartem Müllerem  – niemieckim dziennikarzem i korespondentem niemieckiego Bilda, który zmarł pod koniec lat 90. Po śmierci męża Magda Gessler miała w życiu wiele problemów. Odbiły się one bardzo na jej relacjach z synem,  lecz już dziś wydaje się,  że po dawnych nieporozumieniach nie ma śladu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Panowie lepiej usiądźcie! Julia Wieniawa rozkłada nogi!

Magda Gessler to jedna z najbardziej popularnych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Urodziła się w Komorowie. Ojciec restauratorki to Mirosław Ikonowicz, który wywodził się z Wileńszczyzny. W czasach PRL był korespondentem PAP.  Z kolei matka jest  pochodzenia rosyjskiego i zajmowała się gastronomią. Brat Magdy Gessler, Piotr Ikonowicz jest politykiem lewicy, prawnikiem i dziennikarzem. W latach 80 poślubiła niemieckiego dziennikarza Bilda – Volkharta Müller, z którym ma syna Tadeusza Müllera.

Magda Gessler i syn w TVN

Magda Gessler i jej syn robi furorę wśród fanów gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje. Tadeusz Müller to syn gwiazdy komercyjnej stacji.
Magda Gessler/ screen YouTube

CZYTAJ TEŻ: Emocjonalny wpis Woźniak Starak. Łzy same cisną się do oczu

Magda Gessler i jej syn robi furorę także wśród fanów gwiazdy TVN i show Kuchenne Rewolucje. Tadeusz Müller to syn gwiazdy komercyjnej stacji z jej pierwszego małżeństwa z Volkhartem Müllerem  – niemieckim dziennikarzem i korespondentem niemieckiego Bilda, który zmarł pod koniec lat 90. Cała sytuacja bardzo mocno odbiła się na relacjach syna i matki,  lecz już dziś po dawnych nieporozumieniach nie widać śladu. Dowodem na to może być niedawny wywiad restauratorki, w którym opowiedziała o niespodziankach,  które robi jej Tadeusz.

Tadeusz robi przede wszystkim najpiękniejsze na świecie. Szuka, obmyśla. Montuje dla mnie film, przygotowuje fotogramy. To nie jest prezent kupiony po drodze. To jest przemyślane w każdym szczególe. Albo potrafi przyjechać do mnie z własnoręcznie przygotowanym lunchem. Ugotował, poporcjował. Potrafię się rozryczeć na widok takiej niespodzianki – wyznała restauratorka.

Tagi: Magda Gessler syn, TVN, Kuchenne Rewolucje

POLECAMY TAKŻE:

Szok w „Big Brother”! Znowu to zrobili!
Justyna Żyła upokorzona publicznie! Internauci w szoku

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Szokująca i skandaliczna decyzja w „Top Model”! Wiemy dlaczego
Tajner szczerze o nowej dziewczynie Michała. Padły ostre słowa!
Tego Anna Mucha nie zdradza każdemu. Będziecie w szoku!
, , , , ,
Bartosz Palędzki

Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
Zobacz wszystkie artykuły tego autora>