Godlewska znowu to zrobiła! Lepiej usiądźcie. Internet bezlitosny (wideo)

Małgorzata Godlewska znowu śpiewa! Tym razem na swoim kanale na platformie YouTube zaprezentowała „Być kobietą” Alicji Majewskiej i trzeba niestety przyznać, że jej to wyszło. Siostry Godlewskie zasłynęły w mediach swoim wulgarnym zachowaniem, dla sławy pokazały już nie raz biust, czy wystąpiły nago. Czy to odmiana jednej z nich i możemy spodziewać się poważniejszych kreacji w przyszłości?

Siostry Godlewskie zasłynęły sprośnym coverowaniem znanych piosenek. Ich pomysł na rozgłos wiązał się głównie z odsłanianiem dużych części ciała i wzbudzaniem skandali, niż na talencie wokalnym. Duży rozgłos zyskał teledysk, w którym Godlewskie nago siedziały w wannie i prezentowały dumnie swój biust. Okrzyknięto je wtedy twórczyniami nowego gatunku muzycznego zwanego „porno polo”.

CZYTAJ TEŻ: „Świat według Kiepskich” miał zniknąć! Choroba dopadła nie tylko Kotysa. To najważniejsza osoba w serialu!

Na początku tego roku kraj zelektryzowała wiadomość, o tym, że siostry śmiertelnie się na siebie obraziły i kończą współpracę. Cały incydent miał miejsce na pokładzie mającego zaraz wystartować samolotu linii Warszawa- Amsterdam. Siostry tak się ze sobą szarpały, że zostały wyprowadzone z pokładu.

Małgorzata Godlewska śpiewa „Być kobietą”! Musisz to usłyszeć

Małgorzata Godlewska znowu śpiewa! Tym razem na YouTube pokazała "Być kobietą". Siostry Godlewskie często pokazywały biust, czy występowały nago.
Fot.: Małgorzata Godlewska, screen/ YouTube

Dlatego po tym incydencie każda postanowiła iść swoją drogą i tak Esmeralda rozpoczęła zawrotną karierę w Fame MMA i przepięknie przegrała pierwszą walkę z inną gwiazda polskiego internetu patostreamerką Linkiewicz. Dalej, też prowadzi swój kanał razem z polskim Kenem, w którym odpowiadają na pytania fanów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler szokuje! To dlatego rozstała się z mężem

Małgorzata Godlewska śpiewa

Małgorzata natomiast postanowiła kontynuować karierę wokalną i uraczyła nas właśnie kolejnym teledyskiem. Także Śpiewa tam piosenkę legendarnej Alicji Majewskiej pod tytułem „Być kobietą” i trzeba z przykrością stwierdzić, że fałszuje tylko z rzadka. Także psychofani Godlewskich zauważyli postęp wokalny swojej idolki i chwalą ją za ten występ.

źródło: czeluście YouTuba

POLECAMY:

Wojewódzki przyłapany z nową kobietą! Nie uwierzysz kto to
Gąsiewska dodała gorące zdjęcie. Pokazała za dużo?
Grabowski podsumował króla TVN jednym zdaniem – Wojewódzki zatkany (wideo)
Rozenek pokazała biust! Granica została przekroczona
Liszowska cała we łzach. Nie mogła tego przewidzieć

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →