Kożuchowska szczerze o swoim autorytecie. Nie uwierzysz o kogo chodzi!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgorzata Kożuchowska to gwiazda TVP i serialu Rodzinka PL, a niegdyś również M jak Miłość. Aktualnie aktorka skupia się przede wszystkim na pracy na planie popularnej rodzinki oraz filmach i teatrze, gdzie także otrzymuje sporo propozycji angażu. Mimo tak wielu obowiązków w pracy, Małgorzata Kożuchowska wciąż potrafi odnaleźć czas na kwestię wiary. Nie od dziś wiadomo, że aktorka jest bardzo religijna. W jednym z niedawnych wywiadów wyznała, kto w tych kwestiach od najmłodszych lat stanowi dla niej największy autorytet.

Wielka gwiazda TVP i serialu Rodzinka PL, a niegdyś również M jak Miłość – Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek. Nie ulega wątpliwości, że największą popularność przyniosła jej rola w serialu M jak Miłość, gdzie przez wiele lat wcielała się w postać Hanki Mostowiak. Dziś bardzo aktywnie występuje w filmach i w teatrze. W tym czasie mimo wszystko odnajduje czas na sprawy duchowe. Kto w tych kwestiach jest dla niej największym autorytetem? Aktorka wyznała, że od najmłodszych lat jest nim Jan Paweł II.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie! Komorowski bezczelnie kłamie! (film)

Małgorzata Kożuchowska (TVP) i jej wiara

Małgorzata Kożuchowska to gwiazda TVP i serialu Rodzinka PL,  a niegdyś również M jak Miłość. Dziś aktorka jest jedną z najważniejszych...
Małgorzata Kożuchowska/ screen YouTube

-Od wczesnej młodości moim duchowym autorytetem był Jan Paweł II. Szanowałam i bardzo imponowała mi wierność drodze, którą obrał, konsekwencja, spójność we wszystkim, czym się zajmował. Podobała mi się jego skromność, pracowitość, oddanie innym, ale i taka immanentna dla niego bezpośredniość, przez co miałam zawsze wrażenie, jakby był mi kimś bardzo bliskim. Nie bez znaczenia była też przeszłość artystyczna Jana Pawła II, epizod sceniczny, to, że pisał dramaty, poezję. To też trafiało do moich rodziców, w sytuacji gdy miewali wątpliwości co do obranej przeze mnie drogi. Do dziś jego wybory potrafią być dla mnie drogowskazem. – wyznała Małgorzata Kożuchowska.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie! Komorowski bezczelnie kłamie! (film)

W jaki sposób Kożuchowska godzi wiarę z codziennymi obowiązkami?

-Z ufnością i wewnętrznym spokojem. W świecie, w którym na co dzień pracuję, jest sporo manipulacji, blichtru, zazdrości, udawania, nieszczerości. Funkcjonujemy w trybach, zależnościach, niełatwych powiązaniach. Wiara zaś daje wyraźny azymut, może być drogowskazem i naszą tarczą. Dzięki niej nigdy nie tracę wiary w ludzi, nie skupiam się na tym, co złe. Dla mnie to ważne, ułatwia mi normalne funkcjonowanie, nawet w trudnych momentach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tagi: Małgorzata Kożuchowska, Rodzinka.pl, TVP

POLECAMY TAKŻE:

Panowie lepiej usiądźcie! Maja Sablewska pokazała za dużo!
Marina zniszczona! Ludzie mają dość jej hipokryzji
Wieniawa wyśmiana na Insta! W co ona się ubrała?!
Ile zarabia Kuba Wojewódzki? Sam się pochwalił…
Maja Bohosiewicz zaatakowana w sieci! Fani byli bezwzględni!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →