Mamed Khalidov przerywa milczenie! Wstrząsające wyznanie

Mamed Khalidov legenda MMA oraz wieloletni mistrz Polski federacji KSW przerywa milczenie i wydaje oświadczenie na portalu Facebook odnośnie jego zatrzymania przez policję. Jedna z gwiazd filmu „Underdog” zaskoczyła też fanów innym stwierdzeniem, które znalazło się w jego wpisie.

MMA w Polsce nie byłoby takie same gdyby nie Mamed Khalidov, z pochodzenia Czeczen w wieku 17 lat przeprowadził się do Polski, gdzie postanowił rozpocząć karierę w mieszanych sztukach walki. Zamieszkał w Olsztynie, gdzie reprezentuje klub Arrachion MMA Olsztyn.

CZYTAJ TEŻ: Rozenek wyznał to publicznie – chodzi o jego stan zdrowia

W zawodach występuje już od 2004 roku, ma na koncie międzynarodowe mistrzostwo Polski w kategoriach do 85 kg oraz 90 kg. Od 2007 roku występował w zawodach organizacji KSW, wygrywając wiele pojedynków przez wymuszenie poddania lub nokauty. W 2018 roku po drugiej porażce z Tomaszem Narkunem postanowił zakończyć swoją karierę zawodniczą.

W styczniu tego roku premierę miał film „Underdog”, w którym jedną z gwiazd był Khalidov. Także u jego boku zagrali między innymi Eryk Lubos, Aleksandra Popławska, czy Janusz Chabior. Jakiś czas temu opinię publiczną zelektryzowała wiadomość o zatrzymaniu i postawieniu w stan oskarżenia mistrza KSW, dlatego, że postawiono mu zarzuty paserstwa samochodów luksusowych.

Khalidov przerywa milczenie! Zrobił to na Facebook

Khalidov legenda MMA i mistrz KSW przerywa milczenie, wydaje oświadczenie na Facebook. Gwiazda filmu "Underdog" zaskoczyła też fanów innym stwierdzeniem.
Fot.: Mamed Khalidov. zrzut ekranu/ Facebook

Teraz Mamed Khalidov postanowił przerwać milczenie i wydał płomienne oświadczenie na swoim Facebooku. Dlatego żeby wyjaśnić sytuację były zawodnik piszę w nim, że jest niewinny, a oskarżenia oparte są na zeznaniach byłego skorumpowanego policjanta oraz oszusta, który szuka na nim zemsty.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ujawniono ile zarabia Wiśniewski. To chore!

Khalidov zaskoczył fanów, także inną informacją umieszczoną w poście. Potwierdziła swój powrót do oktagonu i czynnego uprawiania mieszanych sztuk walki, czym wprawił wszystkich swoich fanów w osłupienie.

źródło: Facebook

POLECAMY:

Skandal! Magda Gessler powiedziała te słowa na wizji! Widzowie nie wierzą w to co usłyszeli
Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Wyznali prawdę
Tak wygląda młody Paździoch z „Kiepskich”. Szykujcie się na niezły szok!
Musiał pokazał zdjęcie z ojcem! Nikt nie wiedział, że jest znany
Szok! Wiśniewski ukrywał to przez lata! Przerywa milczenie

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →