Manowska pokazała wzruszające zdjęcie. Ciężko powstrzymać łzy

Udostępnij:

Marta Manowska opublikowała na swoim profilu portalu Instagram wzruszające zdjęcie, prowadząca Sanatorium Miłości oraz Rolnik Szuka Żony chwyciła za serce swoich fanów. Internauci zalali ją wieloma ciepłymi komentarzami.

Czytaj też: Szumowski: W tym tygodniu 4-cyfrowa liczba osób zakażonych

Ostatni odcinek drugiej serii „Sanatorium Miłości” za nami, Telewizja Polska postanowiła wyemitować materiał, który wzruszył wszystkich widzów. Marta manowska prowadząca program, przeprowadziła szczerą rozmowę z jednym z uczestników. 72- letnim Wojciechem, który wyznał, że chciałby za pomocą programu odnowić kontakt ze swoją dawno nie widzianą córką.

Manowska wydawała się strasznie wzruszona podczas rozmowy, pociekły jej także łzy. Po kilku dniach od premiery ostatniego odcinka postanowiła opublikować piękne zdjęcie na portalu Instagram. Pozuje na nim razem z Wojciechem. Widać, że dziennikarka, a także uczestnik programu bardzo się polubili.

Zdrowa żywność - zobacz na Ceneo.pl

Marta Manowska pokazała wzruszające zdjęcie na Insta

„To zdjęcie czekało na dziś. To moje ulubione zdjęcie z „Sanatorium miłości”. Jest na nim to wszystko, co od was dostaje. Mądrość, ciepło, empatia. Jestem wdzięczna losowi, że mogę być częścią tego programu, że mogłam poznać was i wciąż się od was uczyć. Nie zmarnujmy tego.”

– napisała emocjonalnie Marta Manowska.

„Basiu, Steniu, Wiesiu, Iwonko, Halinko, Bożenko, Władku P., Władku B., Adasiu, Gerardzie Chopie, Waldku, Wojtuś Dziękuję.”

– dodała następnie prowadząca Sanatorium Miłosci.

Zobacz również: Ruch wewnątrz kraju zostanie wyłączony? Rząd objaśnia szczegóły

Fani także dali wyraz swojemu zadowoleniu w komentarzach, wielu uważa, że Marta manowska jest idealną osobą do prowadzenia tego typu programów. Po prostu jej empatia, a także ciepło są tak wielkie, że nawiązuje świetny kontakt ze starszymi uczestnikami.

Marta Manowska opublikowała na portalu Instagram wzruszające zdjęcie, prowadząca Sanatorium Miłości oraz Rolnik Szuka Żony chwyciła za serce swoich fanów.
Marta Manowska opublikowała na portalu Instagram wzruszające zdjęcie, prowadząca Sanatorium Miłości oraz Rolnik Szuka Żony chwyciła za serce swoich fanów. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Duży wzrost ilości zakażonych w Polsce- nowe dane

Pilna decyzja UE w związku z koronawirusem

Brakuje miejsc w kostnicach, w gazetach same nekrologi. Przerażający obraz Włoch

To może Cię również zainteresować:

Wieniawa przerażona i zapłakana. Jej relacja wstrząsnęła fanami

Wojewódzki pokazał się całkiem nago. Ciężko patrzeć na to zdjęcie

Adam Małysz na kwarantannie: „Sytuacja jest poważna”

, , , ,