Koniec kariery Margaret w TVP! Szokujące kulisy sprawy

Margaret w zeszłym roku była trenerem w The Voice of Poland, lecz drugi raz na fotelu jurora nie usiądzie, delikatnie zaatakowała TVP na portalu Instagram.

Kolejna edycja The Voice of Poland przed nami. W wyniku zamieszania spowodowanego przez COVID-19 casting do najnowszej odsłony programu odbędzie się w zupełnie nowy sposób. Osoby zgłaszające się do show są zobowiązane wysłać dwa nagrania wykonywanych przez siebie utworów. Niestety w kolejnej edycji nie oceni już ich Margaret.

Czytaj też: Nie żyje legenda muzyki. Wszyscy znali jego utwory

The Voice of Poland to przede wszystkim polski program telewizyjny typu talent show. Jego emisja odbywa się od samego początku na antenie TVP2 od 3 września 2011 roku. Produkcja jest oparta na międzynarodowym formacie The Voice stworzonym przez Johna de Mola, który swoją premierę miał w Holandii. Celem programu jest odkrycie utalentowanych wokalnie osób w wieku powyżej 15 lat. W polskiej wersji od lat na fotelach trenerów/jurorów wyborów dokonują najwybitniejsi polscy piosenkarze.

Margaret atakuje TVP, to jej koniec w The Voice?

Michał Szpak, Edyta Górniak, Baron i Thomson z Afromental, Kamil Bednarek, Andrzej Piaseczny i wielu innych – to właśnie między innymi oni przez ostatnie lata dokonywali ocen najlepszych głosów w Polsce. W zeszłym roku do tego grona dołączyła Margaret. Widzowie jej udział w show odebrali bardzo pozytywnie.

Niestety w jesiennej edycji programu już jej nie zobaczymy. Piosenkarka pytana przez fanów na portalu Instagram oświadczyła, że nie wystąpi w kolejnej odsłonie. Powodem ma być fakt, iż za produkcję programu odpowiada TVP.

Szkoda, bo „The Voice of Poland” kocham, ale niestety to jest TVP, więc sobie odpuszczę

– wyznała krótko piosenkarka.

Margaret w zeszłym roku była trenerem w The Voice of Poland, lecz drugi raz na fotelu nie usiądzie, ponieważ zaatakowała TVP na portalu Instagram.
Margaret w zeszłym roku była trenerem w The Voice of Poland, lecz drugi raz na fotelu nie usiądzie, ponieważ zaatakowała TVP na portalu Instagram. Screen/ Instagram

Zobacz również: Tak Grabowski skomentował swój rozwód. Nie do wiary

Jak na razie nie wiadomo, kto zastąpi Margaret w roli jurora. Z kolei niemal pewne wydaje się to, że na fotel wróci Edyta Górniak. Kto będzie jej towarzyszyć jesienią?

Źródło: Instagram

Polecamy również:

Wałęsa bankrutem? Koronawirus wykończył go finansowo

Od dziś nowe obostrzenie! Wysokie kary za nie przestrzeganie. Lepiej to wiedzieć

Doda ujawnia. To dlatego wyrzucili ją z TVP

loading...

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →