Martyna Wojciechowska dodała szokujące zdjęcie. To nie fotomontaż!

Martyna Wojciechowska dodała na swój profil Instagram zdjęcie pałacu w Tajlandii, zaskoczyła fotografią szczególnie, gdy okazało się że to nie fotomontaż.

Czytaj też: Jackowski zdradził kto wygra wybory prezydenckie

Zanan podróżniczka, Martyna Wojciechowska postanowiła podzielić się ze swoimi fanami niesamowitą fotografią. Opublikowała ją na swoim profilu w serwisie Instagram, patrząc na zdjęcie, aż trudno uwierzyć, że to nie fotomontaż.

Martyna Wojciechowska przyzwyczaiła już swoich wielbicieli, że co pewien czas publikuje w mediach społecznościowych ciekawe i bardzo intrygujące fotografie, które zrobiła podczas swoich podróży po świecie.

Tym razem postanowiła podzielić się zdjęciem pałacu na górze Sumeru w Tajlandii. Widok jaki ukazała z pewnością na dłużej z wami pozostanie, jest wręcz niesamowity.

Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie, to nie fotomontaż!

Na fotografii zaobserwować można przepiękny pałac umiejscowiony w centralnej części małej wysepki. Całość otoczona jest przez olbrzymią rzeźbę ryby, która chroni budowlę. Patrząc na ten obraz, aż trudno uwierzyć, że coś takiego istnieje naprawdę.

„Niedaleko Bangkoku znajduje się Muangboran, największe na świecie prywatne muzeum na świeżym powietrzu. To Tajlandia w pigułce. Wiele spośród budynków to idealnie odwzorowane, naturalnej wielkości, kopie najsłynniejszych zabytków lub dokładne rekonstrukcje obecnie już zniszczonych skarbów z różnych miast tego kraju”

– napisała w wyjaśnieniu Martyna Wojciechowska.

„Żeby zachować zgodność historyczną, rekonstrukcje tworzone są pod okiem specjalistów z Muzeum Narodowego. Obszar muzeum jest sporych rozmiarów, więc najlepiej zwiedzać go na rowerze!”

– dodała następnie zafascynowana podróżniczka.

Zobacz również: Tajne spotkanie grupy Bilderberg z udziałem Trzaskowskiego

Obserwujący jej profil na Instagramie internauci nie mogli wyjść z podziwu dla budowli, co wyrazili wieloma pozytywnymi komentarzami.

„Jak tam pięknie”

„Wow, niesamowity widok”

„Robi wrażenie”

„Świat jest piękny i taki różnorodny, dopiero teraz, gdy nie można podróżować, docenia się wszystkie te miejsca, które miało się okazję zobaczyć i jeszcze bardziej marzy o kolejnych wyprawach”

Martyna Wojciechowska dodała na swój profil Instagram zdjęcie pałacu w Tajlandii, zaskoczyła fotografią szczególnie, gdy okazało się że to nie fotomontaż.
Martyna Wojciechowska dodała na swój profil Instagram zdjęcie pałacu w Tajlandii, zaskoczyła fotografią szczególnie, gdy okazało się że to nie fotomontaż. Screen/ YouTube

Źródło: Wirtualna Polska

Polecamy także:

Po co były filmy Sekielskiego i Latkowskiego? Polacy zrobieni na szaro

Przedłużono zakaz obowiązujący wszystkich Polaków

Rząd niespodziewanie zniósł bardzo uciążliwy zakaz. Duża część Polaków zachwycona

loading...

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →