Michał Szpak przeszedł traumę. To było straszne

Michał Szpak to trener/juror The Voice of Poland w TVP, który wie co znaczy hejt. Piosenkarz wzmaga się z tym zjawiskiem od bardzo dawna.

Zobacz również: Powrót do szkoły jeszcze w maju? Jest jasny komentarz

Powodem takiej sytuacji jest przede wszystkim jego styl, który mocno odbiega od powszechnie przyjętych kanonów wyglądu mężczyzny. W szczególności mogliśmy to zauważyć na samym początku kariery Michała.

Piosenkarz pierwszy raz publicznie pojawił się w 2011 roku, kiedy to postanowił sprawdzić swoje umiejętności w programie TVN – „X-Factor”. Już wtedy musiał zmierzyć się z pierwszą falą krytyki na temat swojego codziennego ubioru oraz stylu. Jak jest dziś?

Michał Szpak i hejt

Michał Szpak jest synem Grażyny i Andrzeja Szpaków. W jego rodzinie występują tradycję muzyczne. Jego ojciec śpiewał niegdyś w chórze. Z kolei mama Michała śpiewała i grała na gitarze. Artysta ma również dwoje starszego rodzeństwa.

Są nimi brat Damian, który na co dzień pracuje jako ratowniki medyczny oraz siostra Marlena, która jest śpiewaczką operową. Michał ma również młodszą siostrę Ewę. Warto również wspomnieć, że jego kuzynem jest piosenkarz, Ralph Kaminski.

W takiej sytuacji można by było rzec, że Michał nie miał innego wyboru i po prostu musiał zostać piosenkarzem. Mimo wszystko na samym początku jego kariery największym jego problemem był hejt wywołany przez jego styl oraz ubiór.

Dziś również budzi on skrajnie mieszane uczucia wśród Polaków, lecz jest to z pewnością słabsza tendencja niż kiedyś. Dużo w sprawie postrzegania Michała zmienił jego występ na konkursie Eurowizji w 2016 roku, gdzie zajął 8 miejsce (na podstawie głosów widzów uzyskał trzeci wynik). Dziś Michał otwarcie deklaruje walkę z hejtem.

Czytaj też: Wałęsę ostro poniosło. Zwrócił się do wszystkich Polaków

Wierzę, że potrafimy być ludźmi, którzy nie przejdą obojętnie, gdy drugiemu dzieje się krzywda. Nauczymy się na tyle tolerancji, by zatrzymać machinę cyber nienawiści, która zatacza coraz szersze kręgi.

– mówił Michał Szpak.

Michał Szpak to trener/juror The Voice of Poland w TVP, który wie co znaczy hejt. Piosenkarz wzmaga się z tym zjawiskiem od bardzo dawna.
Michał Szpak to trener/juror The Voice of Poland w TVP, który wie co znaczy hejt. Piosenkarz wzmaga się z tym zjawiskiem od bardzo dawna./ screen YouTube

Źródło: wp

Polecamy także:

Tak postępuje się z chorymi na COVID-19 w Polsce. Wstrząsający materiał

Trafiono na trop w sprawie Kacperka. Nowe informacje

Poważna pomyłka Ministerstwa! Liczba zakażonych jest inna niż podano

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →