Szokujące nagranie ze Szpakiem wyciekło do sieci!

Michał Szpak jako dziecko dał wywiad dla TVP, teraz nagranie ponownie krąży po sieci, zobacz co miał do powiedzenia znany z The Voice of Poland juror.

Czytaj też: Maciej Zakościelny stał się bankrutem! Stracił wszystko

Dziś Michał Szpak jest jedną z najjaśniej świecących gwiazd polskiego show-biznesu. Młody mężczyzna wie jak robić karierę, jego nieraz kontrowersyjny wizerunek ma tylu zwolenników, co przeciwników. Sława przynosi wiele korzyści, ale też ma ciemną stronę w postaci hejtu.

Wokalista bardzo mocno broni swojej prywatności, próżno w sicie szukać zdjęć, czy nagrań jego rodziny. Także prywatne życie Michała jest owiane nutką tajemnicy. Dlatego każde nagranie które wycieknie do mediów jest niemal sensacją. Tak tez było i tym razem.

Michał Szpak: do sieci wyciekło jego nagranie

Do sieci wyciekł film, w którym 13 letni Michał Szpak udziela jeden z pierwszych wywiadów. Na YouTube można zobaczyć jak młody przyszły piosenkarz mówi o początkach swojej kariery.

Wywiadu udzielił przed eliminacjami do ogólnopolskiego konkursu piosenki, które były organizowane w jego szkole. Michał ukończył gimnazjum nr 2 w Jaśle.

Michał już wtedy wyróżniał się na tle rówieśników. Miał charakterystyczne dla siebie długie włosy i dżinsową kamizelkę. Należy także dodać, że wypowiedź przed kamerą nie sprawiała mu żadnego problemu, był pewny siebie i zupełnie nie speszony.

Zobacz również: Doda skompromitowana! Nagranie krąży w sieci

Na konkurs 13- latek przygotował piosenkę Chłopaki nie płaczą zespołu Piersi, jednak odpadł już w eliminacjach. To nie zniechęciło go jednak do dalszych prób. Dzięki temu dziś Michał Szpak jest jedną z największych gwiazd estrady w kraju.

Michał Szpak jako dziecko dał wywiad dla TVP, teraz nagranie ponownie krąży po sieci, zobacz co miał do powiedzenia znany z The Voice of Poland juror
Michał Szpak jako dziecko dał wywiad dla TVP, teraz nagranie ponownie krąży po sieci, zobacz co miał do powiedzenia znany z The Voice of Poland juror. Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Potwierdzono: Tak będą wyglądać lekcje w szkołach! Rodzice w szoku

Polska we łzach. Nie żyje legenda polskiego rocka

Zadali Gatesowi pytanie o szczepionki i chipy. Jego odpowiedź nie pozostawia złudzeń

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →