Michał Szpak ponownie zszokował. Jego metamorfoza powala na kolana

Michał Szpak to bez wątpienia artysta kompletny, widać to zarówno na jego profilu w serwisie Instagram, po tym jak wrzuca zdjęcia, jaką muzykę tworzy, a ostatnio pokazał to najnowszy teledysk i piosenka, które powstały na składankę „Music 4 Queers & Queens”, autorem utworu jest Barbara Wrońska. Stylizacja jaką Michał Szpak reprezentuje w tym utworze jest mocno kontrowersyjna, ta metamorfoza to jedna z jego najbardziej odważnych.

Utwór „Zanim” mówi przede wszystkim o tolerancji. Na pierwszy rzut oka dość chaotyczny klip tworzy spójną całość, ale to co najbardziej uderza i zastanawia w całej twórczości to stylizacje zarówno Michała Szpaka jak i Barbary Wrońskiej. Bardzo wielu komentatorów sceny muzycznej zwróciło uwagę, że Szpak po raz kolejny przełamał pewnego rodzaju tabu, co w Polsce wymaga ogromnej odwagi.

Czytaj też: Wałęsie puściły nerwy! Wściekły powiedział co sądzi o Polakach i wynikach wyborów

Wokalista w klipie, który można obejrzeć na YouTube ma na sobie kobiece ubrania; sukienki i buty na obcasie. dodatkowo widać wyraźnie zrobiony makijaż. Barbara Wrońska również występuje w roli odwrotnej do tej przypisanej płci żeńskiej w naszym społeczeństwie. Kobieta pokazuje się nam w garniturze z namalowanymi wąsami, przebrana za mężczyznę.

Michał Szpak i Barbara Wrońska w utworze „Zanim”

Odbiór przekazu jest nader pozytywny. Widać zatem, że fani Michała Szpaka bardzo lubią w nim tę misję nauczania tolerancji polskie społeczeństwo. Całego teledysku nie należy jednak traktować tylko i wyłącznie w kontekście kontrowersyjności i chęci zszokowania opinii publicznej.

Zobacz również: Ewa Minge ma nową twarz. Zabieg pokazała na Insta

Ten teledysk to przede wszystkim bardzo dobrze wykonane dzieło sztuki i kawał dobrej roboty montażowej. Utrzymany w czerni i bieli, wypełniony głównie fotografami, które w bardzo szybkim tempie zmieniają się pojawiając się kolejno pod różnym kątem. Mimo, że sprawiają wrażenie przypadkowości, to absolutnie tak nie jest. Z całości, po obejrzeniu klipu „Zanim” z łatwością można odebrać to co autorzy chcieli nam przekazać.

Serdecznie polecamy zarówno pod względem muzycznym jak i wizualnym, bowiem metamorfoza jaką tu przeszli zarówno Michał Szpak jak i Barbara Wrońska warte są uwagi.

View this post on Instagram

#ZANIM już na YouTube! 🌈🤘🏼

A post shared by Michał Szpak (@michal_szpakofficial) on

Barbara Wrońska feat. Michał Szpak - Zanim (Official Video)
Michał Szpak, Barbara Wrońska i najnowszy teledysk „Zanim” na składankę Music 4 Queers & Queens

Źródło: YouTube

Zobacz również:

Świat wstrzymał oddech. Szokująca decyzja Benedykta XVI

Adamczyk przechodzi przez piekło! Prawda wyszła na jaw

Ujawniono prawdziwy powód dla którego Kinga Duda nie wspierała ojca! Wszystko jasne

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →